fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-08-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Країна мрії Запоріжжя — багато цукерок, гарних дівчат та можливостей діяти!..

Ми повинні мріяти перед тим, як наші мрії збудуться. Якщо ми можемо уявити країну своєї мрії, значить ми можемо її створити. В цьому переконалась молода команда міста Запоріжжя під час проведення соціологічного опитування серед молоді свого міста [+ відео].

Загальна кількість респондентів: 200 осіб.

Країну власної мрії молодь Запоріжжя бачить у рівності добробуту в кожного з громадян (56%), спільній справі громадян (48%), із сильним лідером (46%).

На питання, яким чином респондент створює країну своєї мрії, найбільш популярними кроками виявились – через власну професійну діяльність (29%), громадською та політичною активністю (20%). Частина респондентів вказала, що країна їх мрії вже існує, та вони планують іммігрувати до неї (23%).

Ми проаналізували відповіді на поставлене нами відкрите питання "Як Ви уявляєте країну своєї мрії?" за допомогою контент-аналізу (аналіз змісту за основними категоріями).

Результатом якого було розподілення думок людей за трьома напрямками:

1. Фінансово орієнтовані

Респонденти часто говорили, про прагнення до "фінансової незалежності" (23%), наявності в країні "доступного житла" (14%), "стабільності" (45%). Мрії про "процвітання" нашої держави, збільшення конкурентного потенціалу на міжнародному ринку.

2. Соціально орієнтовані

В даному ракурсі, респонди говорили про бажання "рівності можливостей" (41%) в країні своєї мрії. Прагнуть рівності молоді люди не тільки на "ринку праці" (53%), але й у повсякденному житті: "доступність освіти", "відсутність корумпованості" (11%) тощо. Також молодь виявила зацікавленність до проблем соціально-незахищених груп населення, висловивши побажання покращити їх становище в країні своєї мрії за допомогою впровадження комплексних програм с соціальної роботи, по прикладу західних країн.

3. Особисто орієнтовані

Значна частина відповідей респондентів стосувалась бажання бути успішним у країні мрії, яке висловлювалося через категорії "престижна робота" (38%), "високий соціальний статус" (27%), "можливості" (44%). Отже, першочерговою потребою молоді у країні мрії виявилось бажання досягти власного успіху. На другому місці звісно — піклування за оточуючих, тобто за близьких і друзів ("здорова країна" — 32%, "висока тривалість життя" — 12%), також частина респондентів застосовувала категорію "щастя" аби охарактеризувати, в якій країні вони мріїть жити.

Таким чином, молодь мріє жити в щасливій країні з належним міжнародним авторитетом. Для нас, країна нашої мрії — це багато цукерок, любові, зелених ялинок, спортивних майданчиків, красивих дівчат, країна можливостей та шляхів діяти! 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Веселовська Анастасія