fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Інтелектуальні змагання

28-30 серпня у рамках мульти-фестивалю «Студентська республіка-2008» проходив ІІ Всеукраїнський суб-фестиваль інтелектуальних ігор. У програмі фестивалю було представлено чотири найпопулярніші та найулюбленіші серед світової спільноти «знавців» гри: «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Своя гра» та «Ерудит-квартет».

Варто зазначити, що цього року суб-фестиваль інтелектуальних ігор став мало не наймасовішим із усіх заходів, що проводилися на «Студентській республіці». У заходах фестивалю приймали участь більше шестидесяти гравців із багатьох регіонів України.
З перших же хвилин визначилися основні фаворити фестивалю – житомирська команда «Captain Jack», а також минулорічні чемпіони – команда з Одеси «Сквозняк». Драматичне протистояння цих команд стало прикрасою ігор. Як і минулого року, одеситам вдалося взяти гору. Таким чином, чемпіоном з гри «Ерудит-квартет» стала команда «Сквозняк», другим призером – команда «Captain Jack», а третє місце посіла кримська команда «Єгоров і Кантарія».

У тому ж порядку команди фінішували і у грі «Що? Де? Коли?». У чемпіонаті з гри «Брейн-ринг» жереб звів фаворитів у півфіналі, в якому сильнішими виявилися знов-таки одесити. Вони ж, у запеклому фінальному двобої з вінницькою командою «Win-team», стали переможцями. Житомирці цього разу задовольнилися «бронзою». Переможцем «Своєї гри» став також одесит, Олександр Петух.

Таким чином, абсолютним чемпіоном суб-фестиваль інтелектуальних ігор «Студентська республіка – 2008» вже вдруге поспіль стала одеська команда «Сквозняк», у складі: Павло Чикалов (капітан), Марина Андрусикова, Руслан Караєв, Анастасія Марчук, Михайло Герасименко та Сергій Дем’яненко.

Сподіваємося, що наступного року суб-фестиваль збере ще більше інтелектуальної молоді зі всієї країни та принесе такий саме заряд позитиву. Наступного року «Студентська республіка» має бути не гіршою, а навіть кращою!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олег Тарасенко, куратор суб-фестивалю «Інтелектуальні ігри»