fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-09-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Гра грою, а жарти за розкладом — це «Кубок КВН»

25 серпня 2013р. під час фіналу XV ювілейної Студреспубліки-2013 пройшов суб-фестиваль «Кубок КВН», участь у якому взяли дев’ять команд. Другий рік поспіль перемогла «Збірна Донбасу» з Донецьку, приз глядацьких симпатій присудили запорізькій команді «Гагарін».

                                            

Отже, змагалися дев’ять команд із різних куточків України: «Пока Лена» (Полтава), «Тот і Та» (Харків), «Збірна Донбасу» (Донецьк), «Збірна Кременчука» (Кременчук), «Бонус +» (Тернопіль), «Гагарін» (Запоріжжя), «Наївність» (Кіровоград), «Хлопці з Дніпра» (Дніпропетровськ) і «Збірна Вінниці» (Вінниця).

Членами журі цього року стали не лише заслужені республіканці: Студентський президент України-2006 Павло Краснобріжий і Студентський президент України-2012 Володимир Палагнюк, але й наш гість із Грузії, представник молодіжного департаменту Аджарії Міндія Сіхарулідзе, актор Вищої телевізійної ліги КВН Збірна України «Інтер.Ua» Олександр Небава та народний депутат України Юрій Дерев’янко. Співголовами журі стали Національний лідер Студреспубліки Павло Вікнянський і громадський діяч, топ-політик Юрій Луценко.

Першими на сцену вийшла команда з Полтави. Варто відмітити досить цікаву гру та смішні жарти, за їх виступом було приємно спостерігати. Наступними стали команди «Тот і Та» та «Бонус +».

Командою, що порадувала всіх, стали представники Запоріжжя — «Гагарін». Смішні жарти та яскраві гравці команди злилися в одну емоцію – позитив.

Кіровоградгадська команда також була кумедна, але їхній гумор був часто парадоксальним. Епатажні «Хлопці з Дніпра» показали себе пафосно, стильно представивши делегацію Дніпропетровська.

Й останньою командою, яка вийшла на головну сцену, була «Збірна Вінниці». Вболівальники гучно підтримували виступаючих і це допомогло команді показати гарний результат.

Загалом, команди змагалися в трьої конкурсах: домашнє завдання, фрістайл, розминка. За загальним підсумком перше місце зайняла «Збірна Донбасу», вже другий рік поспіль. Головним призом для переможців став політ на повітряній кулі (про те, що всі донецькі тепер можуть улетіти на повітряній кулі жартували зі сцени Вікнянський і Луценко). Приз глядацьких симпатій вибороли представники Запоріжжя «Гагарін»: вибір стояв між ними та запальними тернополянами, але глядачі віддали приз (поїздку до Львова) все-таки запоріжцям. Подарунки переможцям надав Юрій Луценко.

Усі, хто не зайняв призового місця, все одно дуже класно виступили, підняли людям настрій і зарядили Студреспубліку позитивом! Дякуємо за це!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк