Квест відбудеться в два етапи: удень 24-го та в ніч з 24 на 25 серпня. Кожен етап складається з 7-8 завдань різної складності.
Можливо, вродливі дівчата, талановиті фотографи та інтелектуали — дуже важливі для виведення України до ТОП-20. Але без нас, квестерів, все це не має ніякого сенсу! Бо саме ми, воїни та cлідопити, з хитрістю Штірліца та мозком Ейнштейна, переборюваючи власні острахи, лінощі та граничні можливості організму, повинні знайти той єдиний шлях в теренах, який перетворить донецькі терикони, київські смітники та чорнобільску зону відчуження на райські зелені масиви!
Чому? Про це нам розповіла старенька мати академіка Нечипорука, що з 2015 року ховається від репресій в Канаді.
I.ЛЕГЕНДА ГРИ
У 2012 році українські вчені після декількох років напруженого пошуку відкрили формулу дешевого та екологічно чистого палива. Зрозуміло, основним гравцям енергетичного ринку така ситуація була відверто неприємна. Кращі фахівці іноземних розвідок відправилися до України з ціллю знищити праці вчених (та й самих вчених). Проте керівникові проекту — академіку Нечипоруку — вдалося втекти і надійно сховати своє дітище від ворожих очей. Після чого він пригостився ціанистим калієм. У той самий час завдяки дипломатичним інтригам ворогів української держави на чолі країни постав маріонетковий уряд, який влаштував нашим громадянам "веселе життя". Сталін і Гітлер порівняно з нашими тиранами здаються безневинними немовлятами.
Пройшло вісім років. Увесь цей довгий час формула палива, здатна вивести Україну із затяжної кризи вважалася загубленою, але в 2020 році люди отримали надію. Мати геніального вченого зізналась, що формула захована біля Євпаторії і вчений перед смертю залишив деякі знаки, вказуючі на місцеперебування формули. Академік надійно зашифрував всі відомості. Тільки найрозумніші, безстрашні і швидкі зможуть знайти бажаний папірець. Проте їм доведеться добре попрацювати в пошуках формули, уникаючи конкурентів і ховаючись від таємної поліції, бо переможець отримає дивну надзвичайну силу, яка допоможе скинути тиранів і майже миттєвовивести Україну до ТОП-20.
ІI. УМОВИ УЧАСТІ
1. У грі беруть участь команди від трьох учасників. Кількість команд необмежена.
2. Ігровий внесок з команди становить 100 грн. Переможці регіональних квестів беруть участь у грі безкоштовно.
3. Перед початком гри команда має повідомити організаторам номер мобільного телефону, по якому протягом гри буде здійснюватися зв’язок з організаторами. Цей телефон повинен бути включеним постійно.
III. ХІД ГРИ
1. Гра пройде на території бази відпочинку “Сонечко”. Завдання учасників гри полягає в послідовному виконання логічних та пошукових завдань, запропонованих організаторами.
2. При проходженні кожного завдання команда отримує код, який слід відразу ж відправити за допомогою sms своєму кураторові для отримання підказки або наступного завдання.
3. З часу відправлення кодів ведеться відлік до отримання командою підказки (15-30 хвилин, в залежності від складності завдання). Підказка надсилається куратором у вигляді смс.
4. Завдання бувають двох типів: пошукові та ігрові.
5. В пошукових завдання команди повинні знайти код, нанесений фарбою і представляє з себе тризначне число. Наприклад, 000. Об’єкт пошуку маркується літерами SRQ.
6. У ігрових завдання код або підказка видається агентом організаторів після виконання завдання, або знаходиться на ньому.
7. Команда має право 2 рази протягом завдання поставити своєму кураторові 2 коригувальних питання (дзвінком або смс) і отримати на нього відповідь у вигляді так/ні.
8. Команда повинна негайно повідомляти організаторам про всі форс-мажорні ситуації, що виникають по ходу гри (зникнення або псування кодів, рішення про вихід з гри та ін.).
ІV. НЕОБХІДНИЙ ІНВЕНТАР
1. Працюючий мобільний телефон;
2. Ручка і папір;
3. Гроші на додаткові витрати;
4. Ліхтарик (бажано у кожного члена команди)
5. Компас (за необхідністю купується в організаторів)
6. Радіоприймач в FM—діапазоні (пдходить навіть той, що є в деяких телефонах)
V. ТЕ, ЧОГО РОБИТИ НЕ СЛІД
Команда може бути дискваліфікована за такі порушення:
1. "Злив" іншій команді коду завдання або отримання "злитої" інформації.
2. Використання під час гри особистого автотранспорту або таксі. (Можна пересуватися пішки або на громадському транспорті — автобусах, маршрутних таксі і т.д.).
3. Знищення, пошкодження або приховування кодів і їх носіїв і створення псевдо-кодів з метою дезінформувати суперників.
4. Створення умисних перешкод іншим командам з метою затримати виконання ними завдань, створення загрози життю і здоров’ю учасників гри та інших людей.
5. Фізичний, моральний або аморальний вплив на організаторів з метою отримання коду або будь-якої додаткової інформації про гру.
6. Виконання завдань спільно з іншими командами.
7.Виконання завдань в іншому порядку від запланованого організаторами.