fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-02-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Фінальний день «III Зимової Студреспубліки»

Денне пленарне засідання порадувало нас тим, що врешті-решт учасники проблематизувалися та співвіднеслися зі завданням. Від пошуків форми та захоплення влади вони перейшли до пошуку ідеї.

Першою виступала група «Освіта», що представляла ідею задоволення потреб у формуванні компетенцій. «Назвіть компетенцію світового рівня та мотивацію світового рівня», — попросил керівник гри, але, на жаль, група не знайшла відповіді.

Учасники зупинилися на моменті відбору учасників для освітніх факультативів. Доповідач не зміг відповісти на питання експертів, тому команду «Освіта» прийшлося рятувати Максиму Гардусу, що є досить символічним, враховуючи його непрості відносини з формальною освітою. Конкретно: його двічі вигнали з одного й того ж університету.

Сергій Дацюк, перефразовуючи цитату відомого педагога, наголосив на тому, що «Освіта має не тільки наповнювати сосуд, але й запалювати факел», тобто не тільки давати знання, але й знаходити мотивацію.

Хід дискусії повернуло у потрібне русло питання Олександра Уриваєва до експертів «Чи можна сконструювати ідею?». Експерти розійшлися у думках. Сергій Дацюк однозначно вважає, що так, а Сергій Градіровський висловився: «Я як грек можу сказати, що ідея оволодіває людьми. Ідея не потребує людей, але люди потребують ідей».

Група «Корпоративний сектор» представила ідилічну систему, коли добрі багаті люди просто так роздають гроші науці, політиці та НДО.
Деякі експерти та учасники зробили парадоксальні висновки. «Нам потрібен пророк чи герой», — почули ми від Олександра Уриваєва. «Зрозуміло, що Федеральна Резервна Система – це єврейський заколот», — по секрету сказав Сергій Дацюк.

Взагалі, пленарне залишило позитивне враження. Деякі учасники показали певне зростання як в інтелектуальному так і в мотиваційному плані. Результати роботи студреспубліканців залишили експертів досить задоволеними. Рефлексія надала можливість учасникам, експертам та ігротехнікам проаналізувати фактичний матеріал та свої емоції. На останньому пленумі учасники виділили 3 проблемних питання:

  • Як знайти свою мотивацію, свій стимул до навчання.
  • Як політика Студреспубліки може встановити новий світовий порядок.
  • Як подолати світову кризу?

Вечірній бал розставить усе по своїм місцям: покарає тих, хто пропускав танці та винагородить тих, хто старанно вчився вальсувати.

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 7, лист 1

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 7, лист 2

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 8, лист 1

Хроніки ЗиСР-ІІІ випуск № 8, лист 2

Обговорення на форумі 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ЗиСР-ІІІ