fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Фінал рівненської студреспубліки

Зранку виявилось, що за місця у студмагістрат буде боротися 2 студблоки, які сформувались з п’яти створених партій. Відповідно на посаду студмера було висуното кандидатів – Свінціцького Віктора і Лебедюка Назара.


Після реєстрації кандидатів на студмера розпочався Квест, де премогу з розривом у 7 секунд здобула команда “По-барабану”.


 Побігавши у Квест, жителі Студреспубліки повернулись грати у Мафію, де обрали трьох найкращих мафіозей – Гаврюсєву Дарію, Бондарчука Анатолія та Рибалко Ольгу.


Далі розпочались передвиборчі дебати кандидатів у студмери, які пройшли в форматі не тільки політичних перепалок. Висуванці, за правилами визначеними оргкомітетом повинні були бути одруженими( у рамках Студреспубліки), представити сімейне фото, вірш та герб. У період голосування на жителі спостерігали за виступами місцевих велотріалістів. Завдяки організованій роботі ЦВК, вибори ніхто не зривав. Усе пройшло як і належить у новій студентській країні – читоі прозоро, шляхом таємного голосування. Перемогу здобула партія “Друга автономія Чінь Лінь”, а мером було обрано Лебедюка Назара.


Новообранцю колишні студмери вручили деревяну качалку – символ влади. Цю річ він передасть іншому переможцю через рік, як наші славні пращури-гетьмани передавали булаву з покоління в покоління.


По закінченню учасники залишились на дискотеці, на якій молодь визначить найкращого діджея. Для довідки: Студреспубліка є традиційним проектом всеукраїнської молодіжної організації НДЛМ (www.ndlm.org.ua).


Для довідки:
Студреспубліка проводиться з 1998 р. З 2002р. проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. на Кримському узбережжі проводиться фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент України. «Студентська республіка» виховала більшість сучасних студентських лідерів країни. Рівненський ТО НДЛМ очолює студентка Ілона Стельмах.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Рівненський ТО НДЛМ