fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
28-04-2009 / всі теми /  Україна

Благодійний бал «Здорова дитина – щаслива родина»

Мама – це ім’я Бога на вустах і в серцях маленьких дітей. Все прекрасне в людині – від променів сонця і від серця матері. Мама – це душа, теплота, любов. Для кожної дитини слово «Мама» — найдорожче в світі.

В наш час, коли ми цілий день зайняті проблемами, навчанням, роботою, стаємо нерозважливими, забітканими, а іноді сварливими та грубими, ми забуваємо про найголовніше. Про родину! Тих близьким нам людей заради яких, по великому рахунку, ми і пнемося із шкіри! Щоб вони пишалися нами, щоб не мали ніяких незадоволениз потреб! Навіщо все це! Якщо вони позбавлені головного — нашої увги та турботи!

Тож Міжнародному Дню Сім’ї присвячується Благодійний бал «Здорова дитина — щаслива родина».

Наш бал «Здорова дитина – щаслива родина» присвячений Міжнародному Дню сім’ї. Цей захід відбудеться 14 травня 2009 року о 18:00 в приміщенні п’ятого навчального корпусу Полтавської державної аграрної академії. Благодійний внесок для участі становить 20 грн. Кошти підуть на реалізацію акції з вихованцями Школи-інтернату №2 ім. Крупської, присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей.

Що ж собою представляє бал?!

З давніх часів люди прагнули налагоджувати відношення з представниками різних кругів суспільства (зрозуміло, в рамках одного соціального шару). З цією метою влаштовувалися бали.

Традиція проведення балів порівняно молода в Україні, але за цей період Бал встиг стати одним з найяскравіших і масштабніших подій. Кожен бал має свій настрій і неповторний характер. Бал — це не лише музика і вальси, це ще і суспільне явище, стиль життя, рідка можливість перекинутися лише на один вечір в танцювальний зал і вальсувати, вальсувати, вже не боячись втратити кришталеву туфельку. Казка про Попелюшку відносно балів втратила нині свою популярність. Зараз бал — це захід з добре продуманою програмою, строгим дресс-кодом і довкола запрошених гостей.

Колись на балу можна було танцювати лише класичні танці. В наші дні в бальні зали прийшли сучасні ритми, які мирно уживаються з вальсом і кадриллю. Одне залишилося незмінним: бальне плаття для пані і фрак для кавалерів.

Історичний етикет

Віденський бал — світський захід, який став обовязковим атрибутом Столичного життя європейських країн. Визнане місце спілкування та розваг.

Коли розпорядник балу, запрошує всіх до танцю,
необхідно не стояти в стороні, а танцювати!

Кожен кавалер, який супроводжує даму,
на балу зобов’язаний танцювати,
і на довгий час не залишати своїх дам!

На початку танцю, кавалер підходить до пані, робить невеликий уклін, запрошуючи її. Пані, у свою чергу, може прийняти запрошення або відхилювати його, пославшись на те, що вона вже запрошена іншим кавалером або що вона вирішила відпочити під час цього танцю. Зрозуміло, якщо пані відхилювала пропозицію з другої причини, то вона не може танцювати цей танець ні з ким іншим. Точно так кавалер, який дістав відмову, не має права тут же запросити на танець іншу пані!

Коли танець закінчений кавалер повинен подякувати пані
і відвести її на місце.

Кавалер в праві запропонувати пані келих шампанська або вина,
проте пані може відповісти відмовою, не пояснюючи причини!

Пані може прийняти не більше трьох запрошень підряд
на танець з чужим кавалером.

В той же час не ввічливо весь вечір танцювати лише зі своїм кавалером!:-)

Пані бажано мати на балу невелику книжечку,
в якій вона вестиме запис кавалерів на різні танці!

Під час танцю пари мають бути розташовані по лінії танцю і ніяк інакше, зіткнення танцюючих пар неминуче.

Отже, запрошуємо всіх бажаючих, яким не байдужа доля дитини.
На Вас чекає море задоволення від цікавих конкурсів та міні-фуршет!




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Писаренко, учасниця “Зимової Студреспубліки-2009”