Site icon Студреспубліка

Студреспубліка Київщини залишила ще більше запитань

yslg2pkfjri13 серпня 2016р. відбувся регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка» у Київській області. Учасники працювали над темою: «Позитивні сценарії модернізації Київщини: роль громад і молоді». Перемогу здобув Юрій Микитенко, студент коледжу при Університеті державної фіскальної служби України.

Знову, через 7 років пройшла Київська обласна Студреспубліка. Як відбулася ОДГ, до яких результатів дійшли гравці і хто ж став переможцем — читайте далі.  

Київська Студреспубліка відбулася в м. Ірпінь Київської області в Університеті державної фіскальної служби України (колишня Податкова академія). Експертами Студреспубліки стали: Руслан Хасанов – лідер Студреспубліки в Київській обл., Людмила Рудкевич — лідерка Київської Студреспубліки й Артем Ніколенко — депутат Студентського парламенту України-2015/2016.

 

 

 

 

 

 

 

У складному для учасників, але дуже цікавому ігровому полі було опрацьовано необхідні для модернізації інструменти та ресурси. Також визначили, що головним критерієм модернізації повинно стати комфортне життя всіх жителів, для чого акцент було зроблено на нових підходах до архітектури (наприклад, споруди-модулі, що легко переформатовуються під різні запити: дитсадка, школи, виставкового центру й ін.), особливу увагу звернули на екологічну безпеку.

У підсумку ж було обрано Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Київщини. Студмером став голова Студентського парламенту коледжу при УДФСУ Юрій Микитенко. Депутатами Студентського парламенту було обрано Тетяну Лаговську, студентку Університеті державної фіскальної служби України й Анастасію Фукс, студентка Національного авіаційного університету.

 

 

 

 

 

 

 

Ірина Онищук  — співорганізаторка й учасниця регіональної Студреспубліки, членкиня Громадської ради м. Ірпінь зробила такі висновки про подію: «Студреспубліка — цікава сучасна гра для прогресивних людей. Багато нових зустрічей і різних ідей. Кожна команда намагалася донести свою думку за короткий визначений час, що спонукає або швидко говорити, або викладати питання чисто по суті. Звісно, суть важливіша за швидкість, але спочатку про це не думаєш. Під кінець гри починаєш бачити і свої помилки, і помилки команди загалом. Цікаво, коли ідеї іншої команди захоплюють так, що своїми питаннями хочеться допомогти розкрити їх думку. Також, відкрились очі на свої незнання. Я зрозуміла, що якщо ми прагнемо модернізації Київщини, повинні навчитися отримувати інформацію, сприймати, обробляти та робити висновки».

Студреспубліка залишила багато вражень, а ще більше запитань, на які організатори та переможці шукатимуть відповідь й надалі.