НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-02-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Розвиток України – пріоритет (результати конкурсного відбору на ЗиСР-VIII) (оновлено)

Про попередню «VII Зимову Студреспубліку»

ЗиСР26-29 лютого 2016р. у Карпатах, на Буковині, у Готельному комплексі «Гірський світанок» (гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово», с. Мигове, Вижницький р-н, Чернівецька обл.), проходитиме найінтелектуальніша подія — «VIII Зимова Студреспубліка» на тему: «Альтернативні курси розвитку України». Беремо відповідальність за розвиток країни на себе! [+ відео]

Хто пройшов складний відбір онлайн-заявок і став учасником «VIII  Зимової Студреспубліки», кому пощастить працювати над альтернативними курсами розвитку України та де проходитиме сам захід, про те, як усе ж таки потрапити на унікальну подію, якщо не встигли зареєструватися, дізнаєтеся в цьому матеріалі.

За підсумками роботи конкурсної комісії команди організаторів проекту серед усіх, хто пройшов онлайн-реєстрацію було відібрано склад учасників «VIII Зимової Студреспубліки». Серед них — учасники та переможці республіканських проектів, експерти, активна молодь, студенти, громадські діячі, робітники, підприємці тощо. Кожному, хто зареєстрований на подію онлайн, на електронну пошту надсилається відповідь щодо участі у ЗиСР-VIII, а для тих, хто пройшов конкурсний відбір – правила й умови участі.

Сьогодні Україна переживає дуже складні часи: кризу, некомпетентність влади, яка дбає лише про свої кишені, а не про людей, війну та втрату територій, фактично неоколоніальну залежність, збіднілість і приниження громадян тощо. Тому нас очікує дуже відповідальне і цікаве завдання: віднайти альтернативні, по відношенню до тупика та безнадії сьогодення, курси розвитку України. Переконані, що дана задача по плечу лише справді думаючим і відповідальним патріотам, озброєним працелюбністю, котрі не бояться сміливо, широко та критично мислити.

Програма проекту передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х діб.

Особливості! У процесі гри будуть застосовані методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення оргвнеску.

Учасники, які пройшли конкурсний відбір:

  • Авілова Наталія
  • Анікієнко Вадим
  • Афанасенко Олександр
  • Багмут Сергій (додатковий відбір)
  • Беньковський Станіслав (додатковий відбір)
  • Білоніжка Дмитро
  • Бірдус Назарій
  • Богач Анна
  • Богославець Христина
  • Бондар Тетяна
  • Бондаренко Аліна (додатковий відбір)
  • Борисюк Кирило
  • Боровкова Христина
  • Бояркіна Олена
  • Булавін Максим
  • Булінг Олег
  • Вакуленко Алевтина
  • Величко Людмила
  • Войтко Наталія
  • Гавріна Галина
  • Гайдамащук Вікторія
  • Гедрович Андрій
  • Гергель Олександр (додатковий відбір)
  • Глазов Олександр
  • Голубєва Валерія
  • Гореславець Андрій
  • Гречко Олександр
  • Громовецька Тетяна
  • Давиденко Юрій
  • Дайнеко Юлія (додатковий відбір)
  • Данилова Віра
  • Дмитрієв Іван
  • Довган Андрій
  • Донгур-оол Алла
  • Драгіна Тамара
  • Жуковська Анастасія
  • Запорожченко Анжеліка
  • Захарчук Інна
  • Звеков Олексій
  • Кандиба Дмитро
  • Капушенко Юрій
  • Качура Станіслав
  • Кобилінська Жанна
  • Колеснік Тетяна (додатковий відбір)
  • Колісецький Сергій
  • Колодій Іван (додатковий відбір)
  • Коннова Дарія
  • Кононенко Юлія
  • Косменюк Вікторія
  • Костенюк Сергій (додатковий відбір)
  • Котовська Анастасія
  • Кравець Олександр
  • Краєва Раїса
  • Кривуця Катерина
  • Крижна Анна
  • Леньков Євген
  • Літош Крістіна — переможниця розіграшу смартфона від компанії Impression
  • Лобов Артем
  • Магалецький Андрій
  • Майборода Анастасія
  • Марченко Анна
  • Маслак Святослав
  • Мєсяцева Сабіна
  • Мисків Андрій
  • Молодченко Аліса
  • Момотко Олена
  • Мухіна Катерина
  • Наумовський Олег
  • Нестеренко Костянтин
  • Нестеров Артем
  • Ніколенко Артем
  • Олійник Станіслав
  • Павлюк Каріна
  • Пагор Валентин
  • Панюта Ігор (додатковий відбір)
  • Пархоменко Тетяна
  • Перепелиця Владлена
  • Полтавець Наталія
  • Попадюк Богдан
  • Попович Євген
  • Приходько Антон
  • Промська Наталія
  • Пустика Роман
  • Рєпка Вікторія
  • Романенко Вікторія
  • Ромась Михайло
  • Саратова Юлія (додатковий відбір)
  • Семенюк Каріна
  • Семикін Антон
  • Слизько Олег
  • Слюсаренко Віталій
  • Соколова Анна
  • Сташкевич Ігор
  • Тарабановська Ксенія (додатковий відбір)
  • Тарасова Анастасія
  • Татаренко Олександра
  • Ткаченко Катерина
  • Топольська Єлизавета
  • Топчай Владислав
  • Треліс Марія
  • Фатіхова Анастасія
  • Федорчук Іван
  • Хасанов Руслан
  • Храмова Олександра
  • Цимбалюк Катерина
  • Чернишов Іван (додатковий відбір)
  • Шапошникова Юлія
  • Шешлюк Олександр
  • Широких Роман
  • Шовковий Олексій (додатковий відбір)
  • Щерба Олександр
  • Яблочанська Емма (додатковий відбір)
  • Ярош Анастасія

Ті, хто проходили процедуру онлайн-реєстрації на участь у ЗиСР-VІII, але відсутні у списку – зараховані до резерву учасників.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка», оргпідтримка Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: ПАТ «Гравітон», компанія ImpressionSendPulse, ресурсний центр «ГУРТ».

Організаційні питання: Рєгіна Попова, в.о. менеджерки проектів Студреспубліки, т/ф: (044) 529 13 75, моб.: (095) 166 09 52, е-пошта: project@studrespublika.com
Із питань медіа та спонсорства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com  






Автор: Прес-служба Студреспубліки

 
Рейтинг@Mail.ru