fbpx
 
 
Грібачова Марія Сергіївна
 


Грібачова Марія Сергіївна

Народилася 15 травня 1989р. на півдні Криму, у місті-герої Севастополі.

Закінчила школу з золотою медаллю.

З 2006 року навчаюсь у Севастопольському національному технічному університеті, де застосовую свої творчі таланти в проектуванні систем управління. З перших днів навчання беру активну участь у громадському житті вишу. За час навчання в університеті була нагороджена дипломом «Міс Університет СевНТУ» та дипломом за «Найкращий анімаційний фільм» в рамках фестивалю аматорського конкурсу «Відаліще». Приймаю участь в організації студентських заходів: конкурси відео-роликів, фото-конкурс, «Міс университет».

2007, 2009 рр. — учасниця севастопольських Студреспублік.

З 2009р. — голова Студентської ради СевНТУ та куратор фестиваля аматорського відео в рамках Міжнародної програми «Студентська республіка».

У 2010р. — організатор першого в Севастополі вишівського етапу Міжнародної програми «Студентська республіка».

З 2010 року навчаюсь у Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м.Київ) за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». У студентському житті університету займаю посаду Голови студентської організації факультету аграрного менеджменту.

У 2011 р. — організатор першого в Києві вишівського етапу Міжнародної програми «Студреспубліка», також регіонального етапу «Студреспубліка-2011» в м. Севастополь та фіналу загальнонаціонального конкурсу краси та особистості серед студенток «Перша леді-2010».

Інтереси: організація та проведення різних конкурсів, танці, люди, відео-монтаж.

Куратор «Фестивалью аматорського відео 2011/2012»