fbpx
 
 
Грібачова Марія Сергіївна
 

Грібачова Марія Сергіївна

Народилася 15 травня 1989р. на півдні Криму, у місті-герої Севастополі.

Закінчила школу з золотою медаллю.

З 2006 року навчалась у Севастопольському національному технічному університеті, де застосовувала свої творчі таланти в проєктуванні систем управління. З перших днів навчання брала активну участь у громадському житті вишу. За час навчання в університеті була нагороджена дипломом «Міс Університет СевНТУ» та дипломом за «Найкращий анімаційний фільм» у рамках фестивалю аматорського конкурсу «Відаліще». Брала участь в організації студентських заходів: конкурси відеороликів, фотоконкурс, «Міс университет».

2007, 2009рр. – учасниця Севастопольських Студреспублік.

Із 2009р. – голова Студентської ради СевНТУ та кураторка Фестивалю аматорського відео в рамках Міжнародної програми «Студентська республіка».

У 2010р. – організаторка першого в Севастополі вишівського етапу Міжнародної програми «Студентська республіка».

З 2010р. навчалась у Національному університеті біоресурсів та природокористування України (м. Київ) за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». У студентському житті університету займала посаду Голови студентської організації факультету аграрного менеджменту.

У 2011р. – організаторка першого в Києві вишівського етапу Міжнародної програми Студреспубліка (в НУБіП), також регіонального етапу Студреспубліка-2011 у м. Севастополь та фіналу загальнонаціонального конкурсу краси та особистості серед студенток «Перша леді-2010».

Інтереси: організація та проведення різних конкурсів, танці, люди, відеомонтаж.

Кураторка «Фестивалю аматорського відео-2011/2012».