Запросили туди і колег із Грузії та Росії. Пристрастей тут не менше, ніж у справжній політиці. Є тут свої “нашоукраїнці”, “бютівці”, “регіонали” та інші.
Як виглядатиме українська політика – точно можуть змоделювати учасники проекту “Студентська республіка”. Для цього вони збираються вже вчетверте. До сього впродовж року бавляться в політику: ведуть перемови та підкилимні грища, складають програми та плани.
Республіка завжди попереду реальної політики. От і тепер там готуються до виборів Президента. Цікаво, що так було і 2005-ого, коли юнацтво змоделювало такий розвиток подій, який нині переживає справжня влада. Був і розпад помаранчевих, створений образ антикризової коаліції, а закінчилося все розпуском парламенту. Тепер "Студентська республіка" вже долає кризу.
Павло Краснобрижний, президент "Студентської Республіки": “На предыдущей республике был такой процесс, когда собрался парламент, и парламент очень долго не мог определиться. Это было в шуточной форме. Они бегали с брызгалками, брызгали друг друга. Ну очень долго не могли определиться, и был такой процесс, что их могли уже распустить. В итоге все таки договорились”.
Цікавляться проектом і нинішні політики. Приїздять за новими ідеями. Кажуть, гарна тут кузня кадрів.
Людмила Супрун, лідер “Блоку Людмили Супрун”: "Для того, чтобы стать лидером, нужно сначала пройти в своей среде эти испытания. И когда ты там завоевал доверие, когда ты там нашёл друзей, тогда ты имеешь право идти в большую политику”.
Найбільша інтрига “Студентської республіки” вибори президента. Чи втримає попередній керівник своє крісло стане відомо за кілька день, коли 1200 студентів визначаться зі своїми симпатіями.