ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
 
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГКОМІТЕТИ

 

Регіон Регіональні координатори літнього циклу Студреспубліки-2017 Моб. тел. Дата проведення Місце проведення
Вінницька область Роман Молдован
063 885 35 29
уточнюється
уточнюється
Волинська область Валерій Пельц 096 949 99 94 26-28 травня
ТВ «Сонячний»
с. Гаразджа, Луцький р-н
Дніпропетровська область Уляна Шумей 066 649 76 06 30 червня-
0
2 липня
Монастирській острів,
м. Дніпро
Донецька область Оксана Ступак
050 174 18 19
уточнюється
уточнюється
Житомирська область Олексій Жигадло 093 223 22 77 уточнюється уточнюється
Закарпатська область Володимир Білонка 050 525 17 47 29 червня-
0
2 липня

ТОК «Лумшори»
с. Лумшори, 
Перечинський р-н

Запорізька область Наталія Мурашковська 099 171 09 49 15-16 липня
Санаторій-профілакторій
Запорізького національного університету

Івано-Франківська область уточнюється
уточнюється уточнюється
уточнюється
м. Київ
Людмила Рудкевич 063 048 04 61 22-24 червня
берег р. Дніпро, урочище Десенка-Чорторий,
навпроти ТРЦ Sky Mall
Київська область Руслан Хасанов
Тетяна Лаговська
067 418 26 42
097 576 35 21
уточнюється уточнюється
Кіровоградська область Віталій Слюсаренко
066 192 99 04
23-25 червня БВ «Динамо»
с. Обознівка, Кіровоградський р-н
Луганська область Вадим Любченко
050 476 75 26
093 843 37 67
уточнюється
уточнюється
Львівська область уточнюється
уточнюється
уточнюється
уточнюється
Миколаївська область Вікторія Романенко 063 776 13 42 07-09 липня
БВ «Очаків», м. Очаків
Одеська область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Полтавська область
Анастасія Голос
Антон Назаренко
066 303 09 06
066 002 98 92
14-16 липня
БВ «Оріль»
с. Ряське, Машівський р-н
Рівненська область Олексій Китюшко 067 787 07 27 14-16 липня
Дитячий оздоровчий табір «Сигнал»,
с. Олександрія, Рівненськький р-н
м. Севастополь, АР Крим
уточнюється уточнюється уточнюється
уточнюється
Сумська область уточнюється
уточнюється
уточнюється уточнюється
Тернопільська область Володимир Заверуха 067 471 04 06 23-25 червня Козацькі острови, м. Тернопіль
Харківська область

Марія Корабельнікова

099 922 32 00 уточнюється
уточнюється
Херсонська область Катерина Білоконь 066 218 77 60 15-18 липня уточнюється
Хмельницька область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Черкаська область уточнюється
уточнюється
уточнюється уточнюється
Чернівецька область

Андрій Костіль

099 751 55 16

02-05 липня
ПП «Буковинське орлятко», с. Глибочок,
Сторожинецький р-н
Чернігівська область Надія Холявко 093 582 51 65 29 червня-
01
 липня
«Голуби озера», с. Олешня,
Ріпкинський р-н
 
Рейтинг@Mail.ru