ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
 
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГКОМІТЕТИ

 

Регіон Регіональні координатори літнього циклу Студреспубліки-2017 Моб. тел. Дата проведення Місце проведення
Волинська область Валерій Пельц 096 949 99 94 26-28 травня
ТВ «Сонячний»,
с. Гаразджа, Луцький р-н
Дніпропетровська область Уляна Шумей 066 649 76 06 30 червня-
0
2 липня
Монастирській острів,
м. Дніпро
Донецька область Оксана Ступак
050 174 18 19
14-16 липня
ОДМСОК «Перлина Донеччини», м. Святогірськ
м. Київ
Людмила Рудкевич 063 048 04 61 22-24 червня
берег р. Дніпро, урочище Десенка-Чорторий,
навпроти ТРЦ Sky Mall
Київська область Тетяна Лаговська
Руслан Хасанов
067 418 26 42
097 576 35 21
11-13 серпня кар’єр на СМУ, м. Ірпінь
Кіровоградська область Віталій Слюсаренко
066 192 99 04
23-25 червня БВ «Динамо»,
с. Обознівка, Кіровоградський р-н
Луганська область Вадим Любченко
050 476 75 26
093 843 37 67
28-30 липня
ГК «Щедрищево», м. Сєвєродонецьк
Миколаївська область Вікторія Романенко 063 776 13 42 07-09 липня БВ «Очаків», м. Очаків
Полтавська область
Анастасія Голос
Антон Назаренко
066 303 09 06
066 002 98 92
14-16 липня
БВ «Оріль»,
с. Ряське, Машівський р-н
Рівненська область Олексій Китюшко 067 787 07 27 03-05 серпня
Заміський клуб Beermudy club,
с. Ходоси, Рівненський р-н
Тернопільська область Володимир Заверуха 067 471 04 06 23-25 червня Козацькі острови, м. Тернопіль
Харківська область

Марія Корабельнікова

099 922 32 00 29-30 липня
Фельдман Екопарк, м. Харків
Херсонська область Юрій Капушенко
099 143 71 95 11-13 серпня Херсонський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт»
Хмельницька область Віктор Залуцький
Дар’я Саламаха
067 670 43 89
063 926 52 67
12 серпня Парк культури і відпочинку ім. М.Чекмана
Чернівецька область Андрій Костіль
099 751 55 16
02-05 липня ПП «Буковинське орлятко», с. Глибочок,
Сторожинецький р-н
Чернігівська область

Надія Холявко

093 582 51 65

29 червня-
01 липня
Голубі озера, с. Олешня,
Ріпкинський р-н
Молодіжний центр праці, м. Чернігів
 
Рейтинг@Mail.ru