ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
 
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГКОМІТЕТИ

 

Регіон Регіональні координатори літнього циклу Студреспубліки-2016 Моб. тел. Дата проведення Місце проведення
Вінницька область Андрій Кавунець
098 485 24 23
13 серпня
уточнюється
Волинська область Валерій Пельц 096 949 99 94 27-29 травня
ТВ «Сонячний», с. Гаразджа, Луцький р-н
Дніпропетровська область Софія Пишнєва 093 733 32 24 24-27 червня Монастирській острів,
м. Дніпро
Донецька область Юрій Давиденко
Оксана Ступак
Андрій Гореславець
097 300 63 05
050 174 18 19
050 422 14 83
11-14 липня
ДОЦ «Яструбок», м. Святогірськ
Житомирська область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Закарпатська область Володимир Білонка 050 525 17 47 05-08 липня ТБ «Скалка», с. Кам’яниця,
Ужгородський р-н
Запорізька область Олена Клунько 093 689 49 70 19 червня
ПВ «Дубовий Гай», м. Запоріжжя
Івано-Франківська область Тетяна Маліновська
099 663 20 40 29-31 липня
берег р. Дністер, с. Козина, Тисменецький р-н
м. Київ
Людмила Рудкевич 063 048 04 61 01-03 липня,
07-09 липня
берег р. Дніпро, урочище Десенка-Чорторий,
навпроти ТРЦ Sky Mall
Київська область Руслан Хасанов 067 418 26 42 13 серпня уточнюється
Кіровоградська область Віталій Слюсаренко
066 192 99 04
24-26 червня
с. Клинці, Кіровоградський р-н
Луганська область Вадим Любченко
050 476 75 26
093 843 37 67
15-16 липня
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Сєвєродонецьк
Львівська область Степан Зіньків
Олена Голіян
 068 629 22 75  093 660 45 68
уточнюється
уточнюється
Миколаївська область Вікторія Романенко 063 776 13 42 01-03 липня
БВ «Олімп», с. Коблеве, Березанський р-н
Одеська область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Полтавська область
Олег Слизько
 066 673 54 00
25-27 червня
БВ «Оріль», с. Ряське, Машівський р-н
Рівненська область Олександр Кужель 097 611 87 00 11-13 липня
СОК «Сигнал», с. Олександрія,
Рівненський р-н
м. Севастополь, АР Крим
уточнюється уточнюється уточнюється
уточнюється
Сумська область Марія Бульдович
099 779 90 34
24-26 червня БВ «Зелений гай»,
с. Піщане, Білопільський р-н
Тернопільська область Володимир Заверуха 067 471 04 06 24-26 червня Дальній пляж, м. Тернопіль
Харківська область уточнюється уточнюється уточнюється
уточнюється
Херсонська область Катерина Білоконь 066 218 77 60 01-04 липня ДОТ «Орлятко», с. Генічеська Гірка, Генічеський р-н
Хмельницька область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Черкаська область Сергій П’ятіков
066 152 42 44
уточнюється уточнюється
Чернівецька область Тетяна Титко
Володимир Карагяур
095 007 43 45
067 519 51 44
01-04 липня
база «Черемош», м. Вижниця,
Вижницький р-н
Чернігівська область Олександра Храмова 093 974 67 80 30 червня —
02 липня
веслувальна база ЧОО ФСТ «Україна», лівий берег р. Десна, м. Чернігів

 

 
Рейтинг@Mail.ru