Site icon Студреспубліка

«Ренесанс освіти» на Гераклейському футурологічному конгресі (україномовна версія)

Відео під назвою «Ренесанс освіти», відзняте командою «Підвал» Комітету політичних дій Л.Ларуша, було представлене на відкритті конференції, проведеної російською та українською інтелігенцією в Севастополі. Захід отримав назву «Перший Гераклейський футурологічний конгрес — роз’яснення майбутнього».

Організатори конференції запросили комітет політичних дій Л.Ларуша презентувати їх наукові та педагогічні методи, а також політичну роботу Комітету політичних дій Л.Ларуша (далі — Комітет). Презентацію підготували Ліона Фан-Чіанг, Пітер Мартінсон і Скай Шильдс. 

На відкритті конференції виступав і лідер Студреспубліки — Павло Вікнянський із доповіддю на тему: «Команда майбутнього».

Студреспубліка вже не вперше співпрацює з командою «Підвал», до цього представник Скай Шилдс узяв  участь у фіналі Студреспубліки в Криму, крім того на «ІІІ Зимовій Студреспубліці» було презентоване спеціальне відеозвернення Пітера Мартінсона. Це відеозвернення з російськими субтитрами переглянули тисячі людей онлайн.

Перший Гераклейський футурологічний конгрес проголошує чотирьох-складову перспективу:

1) концептуалізація майбутнього;

2) уявити «владу» майбутнього;

3) сформулювати цінності майбутнього;

4) розробити проекти для запровадження цих цінностей в життя.

У той же час матеріали конференції включають «загальноприйняті», але зловмисні припущення про глобальне потепління і перенаселення планети. Ми можемо побачити відповіді учасників на різке, оптимістичне втручання «Підвалу», яке поєднує в собі абсолютну необхідність реалізації закону Гласса-Стіголла, з оглядом на «вузький шлях» намічений Ліндоном Ларушем і його просуванням від ідей Платона через ідеї Вернадського та за його межі. І все це для відродження наукової та класичної художньої творчості для людства. 

PS: Вчора, одночасно з випуском відео «Ренесанс освіти», з’явилося третє відео Комітету з серії Extended NAWAPA — «Арктика», доступне з російськими  субтитрами. За 24 години від моменту появи на  RuTube, «Арктика» увійшла в першу десятку наукових відеороликів (і якщо не враховувати відео про НЛО, то в першу четвірку). Обидва попередні відео від NAWAPA російською мовою, такі як «Оглядова екскурсія по проекту» і «Материкові наслідки», відносяться до другої половини 2010 року.