fbpx
 
 

12 липня 2015р. у Тернополі, в нічному клубі Allure пройшов регіональний етап конкурсу краси особистості «Перша Леді». Головний титул отримала 17-річна Каріна Кіц. Під час конкурсу публіка та судді мали можливість оцінити всі гідності та переваги кожної учасниці у трьох дефіле. Дівчата дефілювали у хутрі, купальниках та вечірніх сукнях.

Красиві, розумні, модні – це про учасниць «Першої Леді» у Тернополі. Як вони себе показала, які дефіле могли побачити глядачі, які подарунки отримали і хто переміг дізнаєтеся тут.

Перед початком заходу, поки дівчатам завершували робити макіяж зійшлась група підтримки красунь та місцевий бомонд. Отже, година очікування і ведучі оголошують конкурс краси особистості «Перша Леді» відкритим. Дівчата продефілювали у хутрі, а ведучі познайомили публіку з учасницями.

thumb_102806_photogallery_f980

 

Інші три дефіле були в купальниках, міні-сукнях та у вечірніх сукнях.

thumb_102828_photogallery_m

thumb_102871_photogallery_f980

Між якими публіку розважали піснями, показовими виступами з бойових мистецтв та бойового гопака. Що, до речі, викликало чимало емоцій у публіки.

thumb_102851_photogallery_m

Після майже двох годин заходу всі очікували на суддівський консенсус, після чого ведучі оголосили результати. Отже, майже одноголосним рішенням корону «Першої Леді Тернополя» отримала 17-річна Каріна Кіц.

thumb_102924_news_m

«Для мене це було настільки несподівано, що в мене зараз мурашки по тілі. Перше відчуття — радість. Я не очікувала на перемогу, але дуже її хотіла, як і кожна учасниця», ділиться своїми враженнями переможниця.

Для Каріни, які і для багатьох інших учасниць — це перший конкурс краси. А от «Перша віце Леді» Олена Смакоус має досвід учасниці у подібних конкурсах. Дівчина цього року отримала титул «СтудМіс Тернополя».

Тепер Каріна та Олена готуватимуться до участі у півфіналі конкурсу під час проведення Міжнародної програми «Студентська республіка» у серпні.