fbpx
 
 
Жмеренецький Олексій Сергійович
 


Народився 28.10.1986р. у м. Ухта, Росія.

В 1993р. переїхав в Україну, м. Хмельницький.

1993–2004рр. — навчався в НВО №9 в м. Хмельницькому.

В 2004р. вступив на навчання в Хмельницький національний університет.

З першого курсу член Студентської ради факультету.

2006р. — член студентської ради університету.

2006р. — заступник голови Студентської ради Хмельницького національного університету — організація, контроль та реалізація заходів за напрямком: здоровий спосіб життя, культурно-просвітницький та дозвілля, розвиток ораторських та лідерських здібностей, патріотичне виховання, інформаційне забезпечення, наукова діяльність, соціальний захист, охорона довкілля.

2007р. — став заступником голови Молодіжного парламенту Хмельницької області — організація, контроль та реалізація заходів за напрямком: аналіз державної молодіжної політики, співробітництво громадських молодіжних об’єднань, охорона здоров’я та довкілля, проєктна діяльність, корпоративне дозвілля, культурно-патріотичне виховання, міжнародне співробітництво, ґендерна рівність, соціальний захист та працевлаштування, організація форумів та круглих столів.

З 2007р. — член молодіжної консультативної ради при Фонді Народонаселення ООН — участь у розробці планів і проведені заходів Всеукраїнської молодіжної мережі студентського самоврядування та громадських організацій в галузі здорового способу життя, тренінгова діяльність, участь у розробці матеріалів із адвокації здорового способу життя, розвиток руху за здоровий спосіб життя, проєктна діяльність.

2008р. — член Колегії Всеукраїнської студентської ради при Міносвіти.

Народний депутат України.

Активний учасник проєктів Студреспубліки, спікер Громадянських лекторіїв.

Студентський мер Хмельниччини-2008/2009.

Переможець фіналу «Студентської республіки-2008», депутат Студентського парламенту України-2008/2009.