fbpx
 
 
Земляний Олег Валерійович
 Народився 26 серпня 1988 року в місті Слов’янськ, Донецької обл.

У 1995 році був зарахований до 1-го класу загальноосвітньої середньої школи № 12. У 2003 році перевівся до ліцею «Приморський» на 3 курс, економіко-правовий профіль. У 2003 поступив в Слов’янський технікум залізничного транспорту на спеціальність «Локомотиви». Закінчив його з відзнакою в 2007 році. Цього ж роцу поступив в Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту на факультет «Електрифікації залізниць» спеціальність «Електричний транспорт».

Громадська діяльність:

2003 – 2007рр.– після вступу до СТЗТ був обраний фізоргом групи, відповідав за проведенням та участь представників групи у фізкультурних змаганнях технікуму та традиційних щорічних заходах , активного дозвілля молоді, в яких сам неодноразово брав участь.

2004р. — брав участь у проведенні конференції в рамках технікуму, присвяченій історії міста Слов’янська, де робив доповідь про історію розвитку залізничного транспорту міста.

2008р.– був обраний в студентську раду гуртожитку.

2009р. — був обраний заступником голови студентської ради гуртожитку та від імені студради брав безпосередню участь у вирішенні низки питань, пов’язаних з покращенням життя студентів та недопущення порушення їх прав з боку керівництва.

27 – 30 червня 2010р. – брав активну участь у регіональній Студреспубліці, яка проходила в Дніпропетровську, та був обраний до Студентського магістрату.

20 – 24 серпня 2010 року — брав участь у фінальній Студреспубліці-2010, яка проходила в Криму, в сел. Заозерне, де був обраний депутатом Студентського парламенту України.

Захоплюється військово-прикладними видами спорту, озброєнням та армією, любить подорожувати, активний здоровий відпочинок. Цікавиться політикою, психологією, філософією та прагну взяти активну участь у розбудові нашої країни, її суспільному та політичному житті, виходячи з розуміння того. що неможливо забезпечити, принаймні на довгий час, добробут себе та своїх близьких, без позитивних змін у оточуючому тебе суспільстві та середовищі вцілому.

Сам про себе каже: «Маю досить чіткі життєві пріоритети, знаю чого хочу досягти в житті та маю приблизну уяву як це можна зробити. Вважаю цілком справедливим тези: «хто володіє інформацією — той володіє світом» та «Кожен працює на себе в міру свого розуміння, та в міру не розуміння на тих — хто розуміє більше».