fbpx
 
 
Захаренко Костянтин Володимирович
 


Захаренко Костянтин Володимирович

Ексгенеральний директор концерну РРТ, ексдиректор департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Доктор політичних наук.

Громадська діяльність — Голова Спілки молодих державних службовців України, Перший заступник Голови Національної Ради молодіжних організацій України, експерший заступник Голови Українського молодіжного форуму
.
• Дата народження: 28.11.1973р., м. Київ.
• Освіта: 4 вищі, магістр державного управління.
• Сімейний стан: одружений, є діти.
.
Сповідує кредо «Розум. Сила. Сміливість!». У 1993р. очолив Першу студентську українську профспілку ПоСтУП. «Я ніколи не зупиняюся на досягнутому, — розповідає Костянтин про свій шлях до лідерства, — будь-який результат — це лише новий обрій для здійснення своїх бажань». Важливими проблемами молодіжного середовища пан Захаренко вважає надмірну заполітизованість і недостатній вплив молоді на ухвалення державних рішень. Переконаний, що задля вирішення цих питань потрібне делегування державою повноважень щодо здійснення молодіжної політики та створення органічного молодіжного руху. Бути лідером для нього — це бути першим, кращим, задавати напрямок руху для всієї команди. Своїм колегам Костянтин бажає «не спати».

Захоплюється мисливством, рибальством та автомобілями. Володіє російською, німецькою, англійською та польською мовами.

За матеріалами довідника «Хто є хто в молодіжній політиці України» (2005р.)