fbpx
 
 
Сиром’ятникова Наталія Олександрівна
 


Народилась 19 серпня 1993р. в м. Маріуполь Донецької області.

У 2010р. з золотою медаллю закінчила загальноосвітню школу №3 м. Маріуполь.
У 2010р. вступила на I курс Донецького національного медичного університета ім. М. Горького (ДонНМУ ім. М. Горького), медичний факультет №1, спеціальність «Лікувальна справа». З I по III курс навчання була старостою групи. З 2012 по 2014рр. — членом Вченої ради ДонНМУ ім. М. Горького.

У 2014р. у зв’язку з військовими діями перевелась на навчання до «Дніпропетровської медичної академії МОЗ України», яку закінчила у 2016р. з червоним дипломом.
Отримала розподіл до центральної міської лікарні м. Новомосковськ Дніпропетровської області на посаду лікар-кардіолог.

На даний момент навчаюся в інтернатурі за спеціальністю «Внутрішня медицина», факультет «Післядипломної освіти» «Дніпропетровської медичної академії МОЗ України».

Під час навчання брала участь у всеукраїнських студентських олімпіадах з фармакології, патологічної анатомії, психіатрії, імунології, є автором 5 наукових публікацій, багаторазовим учасником та призером студентських наукових конференцій.

Громадською діяльністю займається з 2015р., коли офіційно стала членом Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Федерація дебатів України» (ВМГО «ФДУ»). У вересні та жовтні 2015р. брала участь у реалізації проекту «Студентські дебати: мисли критично, голосуй свідомо», який було проведено ВМГО «ФДУ» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Як член оргкомітету у 2015р. брала участь у проведенні Всеукраїнських дебатних турнірів «3V», «Jedi Training Camp», як голова оргкомітету у 2015р. проводила Дніпропетровську дебатну школу та регіональний дебатний турнір «Придніпровська дебатна ліга» у 2016р. Маю досвід тренерської діяльності. Як тренер брала участь у таких заходах, як «Дніпропетровська дебатна школа», «Осіння дебатна школа» (м. Запоріжжя), «Карпатська літня дебатна школа».

З липня 2016р. є членом Ради Відокремленого Підрозділу Національної Молодіжної Ради України, м. Дніпро.

Депутатка Студентського магістрату м. Дніпра-2016/2017.

Депутатка Студентського парламенту України-2016/2017.