fbpx
 
 
Шутько Артем Іванович
 


Шутько Артем Іванович

Народився 15 квітня 1991 року у місті Суми. За національністю українець. У 2008 році вступив до Сумського національного аграрного університету на факультет економіки і підприємництва на спеціальність «Маркетинг» на 1 курс. Має диплом з відзнакою магістра з маркетингу.

З першого курсу займав посаду заступника студентського ректора з інформаційної роботи, у другому семестрі першого курсу займав посаду студентського декана факультету, грав у КВН. Згодом після літнього стажування в США був активним членом Профкому студентів та аспірантів СНАУ. За два роки у даній організації показав себе як активний та амбітний студент, відвідуючи багато семінарів та конференцій, як на обласному, так і на державному рівнях.

Був координатором проекту «Адаптація першокурсника СНАУ до умов навчання у ВНЗ» та співорганізатором багатьох інших заходів, що проводились в межах університету та міста. Працював дві зміни у літньому таборі «Зоряний» вихователем. На даний момент працює на ДП «Сумська біологічна фабрика» менеджером з маркетингу.

Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоює активно та аргументовано. Шкідливих звичок не має. Пише вірші та має почуття гумору.
Учасник V ЗиСР та фіналів Міжнародної програми «Студентської республіка».