fbpx
 
 
Приходченко Олександр Сергійович
 

Народився 7 серпня 1992р. Україна, м. Суми.

Освіта, тренінги та семінари:
2009–2014рр. — Сумський державний університет, факультет: Технічних систем і енергоефективних технологій, спеціальність: Компресори, пневмоагрегати і вакуумна техніка, з 2014р. — факультет економіки та менеджменту, спеціальність: Управління інноваційною діяльністю.
2006–2008рр. — Маркетинг, Економіка (Мала академія наук).
2010–2012рр. — «Школа лідерів і громадської активності» (СумДУ).
2012–2013рр. — цикл тренінгів (Бізнес-клуб).
2013р. — «Започаткування власної справи. Бізнес-планування» («Крестон Герент Бізнес Сервіс», Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва), «Малобюджетні способи привести клієнтів у свій бізнес» (Grantclub, С.Щербаков), «Конфліктологія та зміни на підприємстві» (В.Мартинець), «Економіка України. Сучасні тенденції», «Повний контроль над власним бізнесом. Управління найманим персоналом» (В.Соколов, С.Пожаров).
2014р. — Global Entrepreneurship Congress (Всесвітній конгрес підприємців GEC2014), Вища політична школа, Київська школа розвитку та комунікації — «Бізнес-PR та комунікації».

Учасник всеукраїнських і міжнародних форумів (політика, молодь в управлінні державою, розвиток спорту в Україні, промисловість та енергетика (Штутгарт, Німеччина)).

Подається заявка на патент.

Спорт:
У 2009р. виконав норматив майстер спорту. Член збірної України зі стрільби з луку, в складі якої брав участь у чемпіонатах Європи та світу (США, Італія, Німеччина, Нідерланди, Польща). Переможець міжнародних турнірів і чемпіонатів України.

Хобі, інтереси:
Великий інтерес до роботи й управління великих підприємств. Відвідав заводи Audi, Mercedes-Benz, Zeiss AG (Німеччина), «Костер Даймондс» (Нідерланди), Easton (США), «ПластТрейд», НВО ім. М.В.Фрунзе, «Укрросметал» та ін.

Брав участь у багатьох заходах з мистецтва, дизайну, реклами та брендінгу у світових, всеукраїнських і міських заходах.

З 2010р. займаюсь підприємницькою діяльністю. Засновник та головний редактор журналу «Відкритий горизонт». Національний організатор та представник ‘Creative business cup‘ в Україні.

Учасник фіналу Студреспубліки-2013 на Донузлаві в Криму. Під час фіналу Студеспубліки-2014 у Рибаківці (Миколаївська обл.) обраний депутатом Студентського парламенту України.

Депутат Студентського парламенту України 2014/2015рр.