fbpx
 
 
Омелян Іван Григорович


Омелян Іван Григорович

Народився я 12 вересня 1987 року в селі Іванчани Збаразького району Тернопільської області.

Моє дитинство складалось з таких занять, як читання книг, грою в футбол та випасанням восьми голів худоби!

Батьки Ольга Євгенівна Остяк та Омелян Григорій Пилипович працювали в сільській школі вчителем і завгоспом відповідно! На даний момент обидвоє безробітні. Також в мене є два старших брати Любомир та Петро, вони старші від мене на 7 і 8 років відповідно!

Початкову освіту здобував в школі села Іванчани. На 9 клас перевівся до ССЗШ №18 в місті Тернополі. Під час навчання я став призер шкільних та міських олімпіад з історії України, правознавства, географії та літератури, був головним редактором шкільної газети. В 15 років став головою учнівського комітету школи.

В 2004 році я поступив до Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія». Зараз навчаюсь на 4 курсі, спеціальність «Бізнес-управління», паралельно здобуваю освіту на останньому курсі цієї ж академії по спеціальності «Журналістика та PR«. Займаюсь науковою діяльністю, пишу бакалаврську роботу по темі «Інноваційний бізнес в Україні: проблеми та перспективи».

В 2007 році став переможцем Харківського регіонального етапу проекту «Студентська республіка», а згодом переміг і на всеукраїнському мульти-фестивалі!

Багато уваги приділяю проблемам студентського самоврядування в Україні, зокрема його законному обґрунтуванню. В 2008 році був організатором і координатором проекту «Різдвяна зірка». Зараз беру активну участь в студентському самоврядуванні.