fbpx
 
 
Кошин Євген Борисович


Кошин Євген Борисович

Народився 14 липня 1987р. у Донецьку в родині астрофізика й інженера космічного “ящіка”.

Незважаючи на завзятий інтерес до інформатики в шкільні роки й участь в олімпіадах, у 2004р. вступив до філологічного факультету Донецького національного університету на спеціальність “Російська мова та література”, де в 2008р. отримав диплом бакалавра з відзнакою.

Але цього мені було замало, тому в 2009 р. став “магістром філології російської” та продовжив освіту в аспірантурі.

Теорія літератури, можливо, цікава річ, як і філологія взагалі, але й це мене не зовсім задовольнило. Тому, під час імітації праці над дисертацією пішов працювати на телебачення.

Спочатку працював сценаристом на ТРК “Донбас”, а потім — на СТБ. Наразі продовжую свої теоретичні штудії навколо теорій функціональності, онтології літератури й аналітичної філософії.

Увесь студентський час активно співпрацював в якості журналіста з колом видань. Але все це відбувалось скоріше не завдяки, а всупереч головній справі.

В 2010р. брав участь у регіональній і всеукраїнській Студреспубліці. Виграв “гран-прі регіонів” у конкурсі аматорського відео та в складі команди “Взмив Мурли” перше місце в “Брейн-Рингу” та “Що? Де? Коли?”.

Граю в театрі та знімаю аматорське кіно, пишу вірші та прозу, що іноді навіть публікуються. Організовую літературні фестивалі й інші події, а останнім часом став засновником змагань з шведінгу, аматорських рімейків відомих фільмів, що знімаються протягом доби.

Уже декілька років активно граю в пішохідні, авто- та веб-квести.

Інтереси: фестивальне кіно, непопсова проза та поезія, інтелектуальні ігри, горний туризм, квести.

Координатор суб-фестивалю «Квест» у рамках Фіналу Студреспубліки-2011.