fbpx
 
 
Кошин Євген Борисович
 


Кошин Євген Борисович

Народився 14 липня 1987р. у Донецьку в родині астрофізика й інженера космічного «ящіка».

Незважаючи на завзятий інтерес до інформатики в шкільні роки й участь в олімпіадах, у 2004р. вступив до філологічного факультету Донецького національного університету на спеціальність «Російська мова та література», де в 2008р. отримав диплом бакалавра з відзнакою.

Але цього мені було замало, тому в 2009р. став «магістром філології російської» та продовжив освіту в аспірантурі.

Теорія літератури, можливо, цікава річ, як і філологія взагалі, але й це мене не зовсім задовольнило. Тому під час імітації праці над дисертацією пішов працювати на телебачення.

Спочатку працював сценаристом на ТРК «Донбас», а потім — на СТБ. Наразі продовжую свої теоретичні штудії навколо теорій функціональності, онтології літератури й аналітичної філософії.

Увесь студентський час активно співпрацював в якості журналіста з колом видань. Але все це відбувалось скоріше не завдяки, а всупереч головній справі.

В 2010р. брав участь у регіональній і всеукраїнській Студреспубліці. Виграв «гран-прі регіонів» у конкурсі аматорського відео (ФАВ) та в складі команди «Взмив Мурли» перше місце в Інтелектуальних іграх — «Брейн-Рингу» та «Що? Де? Коли?».

Граю в театрі та знімаю аматорське кіно, пишу вірші та прозу, що іноді навіть публікуються. Організовую літературні фестивалі й інші події, а останнім часом став засновником змагань з шведінгу, аматорських рімейків відомих фільмів, що знімаються протягом доби.

Уже декілька років активно граю в пішохідні, авто- та веб-квести.

Інтереси: фестивальне кіно, непопсова проза та поезія, інтелектуальні ігри, горний туризм, квести.

Координатор суб-фестивалю «Квест» у рамках фіналу Студреспубліки-2011.