fbpx
 
 
Дідик Дмитро Анатолійович
 


Народився у 9 березня 1988 року у м. Вінниці.

У 1995 році поступив у експериментальний клас 17-ї фізико-математичної гімназії. У 2001 році перейшов до Вінницького технічного ліцею на спеціальність «Інформатика та обчислювальна техніка» та закінчив його у 2004 році. На час навчання приймав участь та ставав призером міських олімпіад з економіки.

У 2004 році поступив до Вінницького національного технічного університету на спеціальність «Телекомунікаційні системи та мережі» на денну форму навчання. На даний момент отримав диплом бакалавра з відзнакою по даній спеціальності.

Під час навчання отримував регулярну підвищену стипендію за високий рівень навчання. Беру активну участь у інтелектуальних іграх типу «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг» та «Своя гра». У травні 2008 року став переможцем першого туру олімпіади з міжнародних відносин та став учасником другого туру, який пройшов 23-24 травня у м. Маріуполь. Також беру участь у різних заходах політичного спрямування, зокрема відвідав сесію Європейського Молодіжного Парламенту, що відбулась у м. Суми за участю делегатів з різних країн Європи.

Переможець фіналу «Студентської республіки-2008», депутат Студентського парламенту України-2008.

На даний момент проживаю у м. Вінниці. Не одружений. Безпартійний.

Склад сім’ї:
Батько – Анатолій Васильович Дідик, 1963 р.н., на даний момент працює інженером на ТОВ НВП «ГРЕМПІС»;
Мати – Антоніна Олександрівна Дідик, 1964 р.н., працює технологом на ПП «Альфа-стиль».