fbpx
 
 
Богуславська Зоряна Валентинівна
 

Народилась 21 лютого 1990 року в с. Великий Житин Рівненської обл..

У 1996 році була зарахована до 1-го класу Великожитинської загальноосвітньої школи. Протягом навчання у школі вела активну участь у художній самодіяльності,отримувала призові місця. У 2007 року закінчила школу ,отримавши золоту медаль. У цьому ж році вступила до Національного університету водного господарства і природокористування на факультет Будівництва і архітектури, спеціальність «Технологія будівельних конструкцій,виробів і матеріалів» , де навчається по сьогоднішній день, на відмінно. Бере участь в олімпіадах та наукових конференціях.

Громадська діяльність:

2007 — стала членом Студентською ради, відповідальна за навчально-виховний сектор і виховну роботу.

Організовувала і брала участь в проектах «Конкурс виробничих професій», «Студенська весна», «Чистий двір-чисте місто», а також Студентська ліга «Що?Де?Коли?»

В травні 2010 взяла участь у обласній «Студентській республіці», де стала переможницею і одночасно Студентським мером Рівненщини.

На фіналі «Студентської республіки-2010» у Заозерному була обрана депутатом Студентського парламенту України.

Захоплюється парашутним спортом, нагороджена свідоцтвом «Парашутист ІІІ розряду». Любить туризм, відпочинок у будь-якому його вигляді, а також грати з друзями в «Мафію» та ін. інтелектуальні ігри.