fbpx
 
 
Борисенкова Юлія Василівна
 


Народилася 4 квітня 1994р. у м. Черкаси.

2000-2012рр. — навчалася в гімназії №31 м. Черкас. Неодноразово організовувала різноманітні шкільні заходи, збори. На останньому дзвонику отримала подяку за заслуги перед гімназією.
2000-2007рр. — навчалась в музичній школі № 3 м. Черкас. Закінчила її за фахом фортепіано. Також відвідувала хор, який неодноразово займав призові місця на обласних музичних конкурсах.

У 2012р. вступила до Університету митної справи та фінансів (Академії митної служби України, до недавнього часу) в м. Дніпропетровську. В групі з І по ІІІ курс була старостою, влаштовувала багато заходів, зборів. Неодноразово нагороджена почесними грамотами та подяками за заслуги перед університетом. Отримую освіту за напрямом «Міжнародна економіка».
З І курсу по сьогодні є членом Ради студентів університету, яка працює в напрямку покращення життя в гуртожитках, є комунікатором між студентством та адміністрацією університету.
З 2014. і по сьогодні навчаюсь на кафедрі військової підготовки Національного гірничого університету м. Дніпропетровська. Здобуваю кваліфікацію за напрямом «командир механізованого взводу» та звання молодшого лейтенанту запасу.

Активістка Дніпропетровської Студреспубліки.

Під час навчання перебуваю в м. Дніпропетровськ, під час канікул — зазвичай, у м. Черкаси.

Конт. тел.: +380936727644, +380985089716.
е-пошта: borissenkova.jullie@mail.ru
skype: tamojka.you1