Site icon Студреспубліка

Квест-турнір розпочався: визволення Чернігова від фашистських загарбників

Наш загін був виснажений, ми рухалися лісом, карта місцевості вже не рятувала. Ми знали, що навколо нас фашисти, ми знали, що ризик надто великий: навколо пастки, ворог озброєний. Але нами рухала висока ціль ― ми мали врятувати радянського науковця, який був в полоні на ворожій базі. Ми були останньою надією нашої Батьківщини.


Вузька лісова доріжка привела нас до поста німецьких солдат, ми ледь дихали, небезпека була на відстані лише декількох метрів, здавалося вони нас не бачать, наші серця билися надто гучно… попереду були пастки… ми вчасно побачили натягнуті мотузки … далі ми вже повзли по землі, обережно ковтаючи пил. Аж раптом командир нашого загону задів один з дзвіночків і ми були помічені ворогами…  На нашу адресу лунали вигуки незнайомою мовою, вони наближались… ми тікали, але вони були вправніші за нас, у нас стріляли, кидали гранати… ми потрапили в полон…
На цьому моменті всі жахи закінчуються, адже полон був імпровізований, німці ― актори, а війна ― лише рольовий квест до Дня визволення Чернігова від німецьких загарбників, організованого командою «Chernigiv Quest» та НДЛМ. Хоча це лише гра, емоції були справжніми.
20 вересня на пішохідному мосту через річку Десна зібралися всі бажаючі нестандартно провести вихідний день. Таких виявилося не мало ― 16 команд, гравців зустрічали бійці радянської армії, квест-майстри які проводили реєстрацію команд. В першій грі осіннього квест-турніру взяли участь як досвідчені квестери, так і новачки.
В процесі гри кожен мав змогу:
• постріляти з гвинтівки по мішеням (мішені були паперові, жоден німець за час проведення бойової підготовки радянських загонів не постраждав);
• навчитися орієнтуватися на місцевості за компасом (хто так і не навчився, з`ясовував з якої сторони дерева росте мох і вже так визначав сторони світу);
• повирішувати логічні головоломки;
• згадати хронологію битв Другої світової війни;
• прогулятися болотною місцевістю в пошуках подальших інструкцій;
• розпалювати вогнище (хто з допомогою запальнички, а хто і за допомогою видобування іскри з каменів);
• і звісно ж, вжитися в роль і врятувати професора від фашистів.
Реалістичності тому, що відбувалось, надавала німецька форма на модераторах, озброєння в вигляді петард та пістолетів, деяке знання німецької мови. Гра тривала до самого вечора, до кінця «дожили» лише найвитриваліші і найкмітливіші.
Офіційні результати Першої гри осіннього квест-турніру :
1. Симаргл – 113,2
2. Тимур та його фламінго – 103,4
3. Primus – 99,5
4. Диверсанты – 99,3
5. ШеЗА – 97,3
6. Шикака – 90,0
7. Єдність – 89,1
8. Reiter – 87,9
9. Патриоты – 87,4
10. НДЛМ рулит – 86,8
11. Дикие КаЙоты – 84,9
12. ФМ – 83,4
13. Фемида – 75,0
14. КД – 64,5
15. У_шлепкАХЪ – 45,0
16. БРАТВА – 27,8
В рамках турніру пройде ще дві гри :
25.10 — велоквест,
14-15.11 — нічний квест.
Від імені всіх гравців дякуємо організаторам і бажаємо їм подальших креативних ідей для квесту!
P.S. Професора було врятовано з ворожої бази, отже, перемога на боці радянської армії! Пишаймося!
 

 

Враженнями з поля бою ділилась рядова Лобань Юлія.

 

 

 

 


  

 

 

 

 

Рятування Професора