Аналітика

НОВИНИ
14-09-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Кубок Полтавської Студреспубліки з міні-футболу

12 вересня 2015р. удесяте в Полтаві відбувся турнір на Кубок Студреспубліки з міні-футболу «Полтава-2015». Цьогоріч він символічно проводився у День фізичної культури і спорту. Учасниками змагань були десять дворових команд із різних мікрорайонів міста. Відкрив захід лідер полтавських республіканців Олег Слизько [+ відео].

Республіканці відомі своїми спортивно-фізкультурними традиціями й інтересами, а особливо — на Полтавщині. Чого вартий успіх сільської футбольної команди «Злагода», що стала призером міжнародного турніру любительських команд у Відні у 2014р.! Що зараз роблять для підтримки міні-футболу активісти Студреспубліки?

Ці змагання стали першими на новому спортивному майданчику  Полтавської державної аграрної академії, до встановлення якого, спільно з обласною радою, приклав чималих зусиль і лідер полтавських республіканців, випускник Аграрної академії Олег Слизько.

Організатори піклуються про здоров’я полтавців й одним із головних своїх завдань визначили популяризацію заняття фізичною культурою і здоровий спосіб життя, а метою самого турніру було донести до полтавців, що подібні змагання проводити дуже легко, варто лише захотіти. Все починається з «двору», і чемпіоном світу може стати кожен!

Цілий день команди змагались між собою на першість у турнірі, а за ними весь час спостерігали глядачі і зацікавлені перехожі. Врешті решт, переможцем стала команда «Лтава»  (Аграрна академія – мікрорайон Левада) й отримала Кубок Студреспубліки «Полтава-2015», медалі й грамоти. Друге місце посів «Арсенал» (збірна мікрорайонів Полтави), третій — «Патріот» (мікрорайон «Браїлки»). Всі переможці отримали квитки на матч 8-го туру Ліги Парі-Матч між командами «Ворскла» (Полтава) й «Олімпік» (Донецьк) та інші подарунки від партнерів, якими виступили ФК «Ворскла» та магазини «Спорт smile» і «Пан спортсмен».

IMAG7221IMAG7234

Окрім того, організатори нагородили Влада Призова в номінації «Кращий голкіпер», кращим захисником став Антон Труш, номінацію «Кращий форвард» здобув Іван Шмиголь.

Організатори дякують усім партнерам, особливо адміністрації і Студентській раді Полтавської державної аграрної академії за сприяння в проведенні турніру, який довів, що все й справді в наших руках!