НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Київська обл.

Студреспубліка Київської обл. підбила результати роботи

oRFQOoWrwfo11-13 серпня 2017р. у м. Ірпінь на кар’єрі в районі СМУ відбулася Київська обласна Студреспубліка-2017. Не лише учасники мульти-фестивалю, а навіть і відпочиваючі на пляжі долучилися і взяли участь в оргдіяльнісній грі на тему«Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Київщини» [+відео].

Студреспубліка Київської обл. пройшла цього року в «свіжому» форматі, учасники з області, незважаючи на сонце і воду, показали, що можуть працювати над майбутнім області навіть у такому, здавалося б не робочому форматі.

Експертами Студреспубліки стали: Руслан Хасанов – лідер Студреспубліки в Київській обл., Людмила Рудкевич — лідерка Київської Студреспубліки, Артем Ніколенко — депутат Студентського парламенту України-2015/2016, Євген Грібачов — активіст Студреспубліки.

Учасниками мульти-фестивалю стали представники Білої Церкви, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Коцюбинського, Демидева, Вишневого, Пущі Водиці. Учасники були поділені на 3 групи, що аналізували сучасний стан індустрії Київської області та взаємозв’язок їх з освітою.

2-xP_BZ5JvA9F6FEyeqkC8

 

 

 

 

 

 

 

 

На другий день оргдіяльнісної гри кожен з учасників зміг відчути себе в ролі соціолога, провівши опитування на тему якості освіти серед відпочиваючих на пляжі. Рецидентами опитування виявилися різні соціальні групи населення, з різним віком та рівнем освіти, що надало можливість почути думку про радянську освіту, і різницю між освітою в приватних та державних вишах від їх випускників. Особливо опитування захопило відпочиваючих дітей.

CQ8aO5R30QoЗ 3 груп учасників було сформовано 2 політичні партії, що боролися за місце в магістраті. Свідками передвиборчих дебатів були не лише учасники мульти-фестивалю, а і звичайні відпочиваючі. Їх зацікавили ідеї з легалізації віртуальної освіти в Україні та відкритих університетів. Питання освіти настільки важливі, що до передвиборчої дискусії долучились і відпочиваючі. Серед них були як і батьки, так і викладачі університетів.

У результаті передвиборчих дебатів та проведених виборів до Студентського магістрату Київської області були обрані:

Петро Глієвий — випускник Університету державної фіскальної служби України,
Микола Поліщук — випускник Університету державної фіскальної служби України,
Владислав Яворский — випускник Університету державної фіскальної служби України,
Студентським мером стала Тетяна Лаговська, випускниця Університету державної фіскальної служби України.

Від теорії до практики! Для соціально незахищених верст населення був проведений майстер клас з витинанок, який відвідало близько 20 учасників.

Жителі м. Ірпінь, учасники АТО, що проходили реабілітацію у Ірпінському війсковому госпіталі, внутрішньо переміщені особи, представники громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської ради, представники громадських організацій та молодь з різних куточків Київської області мали змогу зібратися разом під відкритим небом для того, щоб відсвяткувати Міжнародний день молоді під запальні сети від DJ ZhukoFF і DJ Tonka та лазерне шоу від dmUSIC. Під час «Нічної туси» поціновувачі хіп-хопа могли насолодитися текстами від Owinhell.

c_MF5hJWegcsXGZ4Zjfgr0

 

 

 

 

 

 

 

Тепер учасники регіонального етапу активно готуються до фіналу, який пройде 24-27 серпня на узбережжі Чорного моря.

Animation-SR

Студреспубліка пройшла за підтримки відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради, Громадської організації «Покровський», Ірпінської міської молодіжної громадської організації «Можливість», Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.


Автор: Тетяна Лаговська

 
Рейтинг@Mail.ru