ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ
ПАРТНЕРИ
 
РЕГІОНАЛЬНІ ОРГКОМІТЕТИ

Регіон Регіональні координатор(к)и літнього циклу Студреспубліки-2018 Моб. тел. Дата проведення Місце проведення
Вінницька область‎ Ірина Лозова
063 314 94 91 22-24 липня ЛОСК «Маяк»,
с. Селище, Тиврівський р-н
Волинська область Наталія Богуш 095 074 70 69  30 травня —
01 червня
ТВ «Сонячний»,
с. Гаразджа, Луцький р-н
Дніпропетровська область Микита Стецюк 050 397 44 44 28-30 червня
Монастирській острів, м. Дніпро
Донецька область Юрій Давиденко 097 300 63 05 20-22 липня ЦСВ «Акварель», м. Маріуполь
 Житомирська область Анна Хитрич 0 96 931 61 84 уточнюється уточнюється
Закарпатська область‎  Володимир Білонка 050 525 17 47 уточнюється
уточнюється
Запорізька область‎ Наталія Мурашковська 099 171 09 49 11 серпня
ПВ «Дубовий Гай», м. Запоріжжя
Івано-Франківська область‎
уточнюється уточнюється уточнюється
уточнюється
м. Київ Артем Ніколенко
Людмила Рудкевич
095 258 28 95
093 014 10 51
 14-15 липня  берег р. Дніпро, урочище Десенка-Чорторий,
навпроти ТРЦ Sky Mall
 Київська область Руслан Хасанов
Тетяна Лаговська
067 418 26 42
097 576 35 21
18 серпня уточнюється
Кіровоградська область Віталій Слюсаренко
Роман Череватенко
066 192 99 04
050 745 50 40
06-08 липня БВ «Динамо»,
с. Обознівка, Кіровоградський р-н
АР Крим, м. Севастополь уточнюється
уточнюється
уточнюється
уточнюється
Луганська область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Львівська область‎  уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Миколаївська область
Вікторія Романенко
063 776 13 42 06-08 липня БВ «Очаків», м. Очаків
Одеська область‎ уточнюється уточнюється уточнюється
уточнюється
Полтавська область Олег Слизько 097 929 81 33 28 червня —
01 липня
БВ «Динамо»,
с. Сем’янівка (Кротенки), Полтавський р-н
Рівненська область Лусіне Арутюнян 098 600 94 04 04-07 липня ССОК «Веселка»,
с. Опарипси, Радивилівський р-н
Сумська область‎

Юрій Обод

050 061 54 57 15-17 червня
ТВ «Ровесник», м. Суми
Тернопільська область Володимир Заверуха
067 471 04 06 22-24 червня Козацькі острови, м. Тернопіль
Харківська область Марія Корабельнікова
099 922 32 00 21-22 липня База відпочинку «Колос»
с. Черемушне
Зміївський р-н
Херсонська область Катерина Білоконь
066 218 77 60 4-5 серпня Бази відпочинку «Колос»
сел. Лазурне, Скадовський р-н
Хмельницька область уточнюється уточнюється уточнюється уточнюється
Черкаська область  Марина Жукова 096 667 71 68 14 липня  актова зала Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи»
Чернівецька область Анна Ротар

066 058 85 99

29 червня —
02 липня
СОТ «Здоров’я»,
с. Репужинці, Заставнівський р-н
Чернігівська область Надія Холявко 093 582 51 65 28-29 липня ЛОТ «Фортуна»,
Пролетарський гай, м. Чернігів

 

 
Рейтинг@Mail.ru