fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
17-06-2009 / всі теми /  Чернігів

У Чернігові з’явилася Мафія?!


Така інформація швидко облетіла місто і змусила хвилюватись багатьох жителів. Проте запевняємо: всі можуть бути спокійними – мова йде про психологічно-рольову гру з детективним сюжетом — «Мафія». Дану гру презентують всім бажаючим пограти Чернігівські обласнї організації «Студентська республіка» та НДЛМ регулярно щочетверга о 19-00 в пабі «Varenik’s» ( Чернігів, пр. Миру, 54).

Гру «Мафія» придумав у 1986 році студент МДУ Дмитро Давидов, згодом вона стає популярною у всьому світі. Гра захопила багатьох жителів міста, молодь частенько грає в «Мафію» на зустрічах, вечірках. Тому «Студентська республіка» та НДЛМ запропоновали організовано збиратися щотижня, аби запропонувати молоді альтернативний вид відпочинку, яки є не просто цікавим, але і корисним, адже гра допомагає розумінню невербальних жестів, що не аби як важливо у реальному житті.

Гра по своїй суті унікальна. Вона базується, перш за все, на спілкуванні, на обговореннях між учасниками. Мета гри — вижити своєю командою. 

Мафія набуває все більшої популярності, адже вона одночасно і корисна і цікава:

Так, навички розуміння невербальних жестів допоможуть у реальному житті. Змога виявляти обман, вміння логічно мислити, стримувати в собі свої почуття, знервованість, добрі ораторські навички, навички переконувати стануть незамінною допомогою у роботі, бізнесі, навчанні, просто житті.

Цікавість гри «Мафія» полягає у виживанні, у знаходженні мафіозі та у непомітному видаленні чесних жителів. Проте попереджаю: розповідати про цю гру означає не сказати нічого. Побачити власними очима символічні перепалки мафії з мирними жителями, і навіть взяти участь у грі усі бажаючі можуть у пабі «Varenik’s» (Чернігів, пр. Миру, 54) щочетверга о 19-00. Гра організовується Чернігівськими обласними організаціями «Студентська республіка» та НДЛМ.

Коротко правила гра такі:

1.                  «Мафія» починається з того, що ведучий роздає учасникам карти — вони допомагають виявити свою роль у грі. Частина стає «мафією», інші ж «чесними жителями».  Завдання «мафії» — вбити «чесних жителів» та насамперед «комісара».

2.                  Ігровий процес розділений на дві фази — «день» і «ніч». Коли ведучий оголошує в місті фазу ночі, гравці закривають очі — «сплять».

3.                  У першу ніч ведучий дозволяє гравцям з чорними картами — «мафії» — розплющити очі і запам’ятати своїх соратників-мафіозі — «познайомитися». Після чого мафія «засинає», а ведучий вимагає прокинутися «комісара». Його завдання – виявити, хто з гравців є мафією. По оголошенню фази дня пробуджуються всі жителі.

4.                  Вдень гравці обговорюють, хто з них може бути «нечесний» — причетний до мафії. В кінці обговорення ведучим оголошується відкрите голосування на відправлення до в’язниці. Найпідозріліший житель, що набрав більше число голосів, — виходить з гри, а ведучий розкриває його карту і оголошує ігровий статус.

5.                  Потім настає фаза «ночі». Вночі пробуджується мафія, беззвучно (жестами) «радиться» і вбиває одного з тих, що залишилися в живих городянина, показуючи ведучому кого саме. Мафія засинає. Пробуджується комісар і вказує на одного з жителів, якого бажає «перевірити». Ведучий все також беззвучно, «на пальцях», показує комісарові статус того, що перевіряється.

6.                  Вдень ведучий оголошує, хто був убитий вночі. Цей гравець виходить з гри, його карта («статус») показується всім жителям.. Гра триває до повної перемоги однієї з команд.

1.                  Математичного: гравцям щодня необхідно запам’ятовувати, хто за кого голосував і ким виявлявся той, за кого голосували. У важливі моменти легко визначити, що голосуючий частіше за інших, швидше за все — мафія.  Вирахувати хто ж є мафією та комісаром.

2.                  Психологічного: гравці повинні володіти неабиякими акторськими даними, щоб переконувати в своїй чесності, а також сильним даром захоплення за собою інших при голосуванні за підозрюваних в причетності до мафії.

 

Детальніше віднайдете ТУТ.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки