Хасанов Руслан Рафісович


Хасанов Руслан Рафісович

Народився 3 квітня 1987р. у мальовничому м. Славута Хмельницької області в родині військовослужбовця.

Навчання

З 1994р. навчався у школі №5 м. Славута (нині гімназія з математичним нахилом), яку закінчив із золотою медаллю у 2005р.
Одразу ж після закінчення школи вступив на навчання до Національного авіаційного університету на факультет літальних апаратів. Отримав диплом бакалавра за спеціальністю «виробництво, ремонт та ТО повітряних суден та авіадвигунів» із відзнакою в 2009р. Захистив також диплом магістра.
Другу вищу освіту отримав за спеціальністю «економіка підприємства».
Неодноразово нагороджений грамотами та дипломами університету за досягнення в навчанні, науці й участь в громадському житті університету.

Робота

З жовтня 2007 по червень 2009рр. працював оператором в Центральному офісі Українського представництва логістичної міжнародної компанії TNT.
З жовтня 2009р. працював старшим спеціалістом структурного підрозділу «Школа влади». Цікавиться можливими методами підготовки громадян для роботи депутатом міської чи районної ради.

Автор наукової роботи «Взаємодія турбулентного потоку з ударними хвилями». На міжнародних конференціях, представляючи свої напрацювання, посідав перші та призові місця, має публікації.

Вивчає методологією проведення ОДГ (оргдіяльнісна гра), має досвід участі, моделювання та проведення ОДГ, протягом 2009-2016рр. учасник і співорганізатор багатьох проектів Студреспубліки.

У 2010р. нагороджений почесною грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

 
Рейтинг@Mail.ru