НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-09-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Чернівці

Зустріч Студпрезидента з народними депутатами

23 вересня 2012р. у Чернівцях, на території Резиденції буковинських митрополитів, яку минулого року включили до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО,  відбулася зустріч Студентського президента України Володимира Палагнюка з Народними депутатами України Наталією Королевською та Євгеном Сусловим.  

Також на зустріч завітали відомий футболіст Андрій Шевченко, депутат Студентського парламенту України Юлія Ілащук, лідери місцевої Студреспубліки Володимир Карагяур та Олександр Грязєв, депутати Студентського магістрату Буковини, активісти студреспубліканського руху й активна молодь регіону. 

В ході розмови обговорили нагальні проблеми студентства, роль студентського самоврядування в Чернівцях та по Україні загалом, діяльність студентських профспілок, а також позицію державних службовців щодо студентських союзів та об’єднань. Андрій Шевченко, в свою чергу, пообіцяв підтримати футбольну команду Чернівецького національного університету  ім. Юрія Федьковича, яка перемогла на міжвузівському чемпіонаті України, на змаганнях в Європі. 

Обмінявшись контактами, сторони домовилися продовжувати підтримувати комунікацію та співпрацювати.

 


Автор: Володимир Карагяур

 
Рейтинг@Mail.ru