НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-11-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Завтра у Луцьку визначать кращого студента Волині

14 листопада 2013р. о 16.00 у Палаці культури міста Луцька відбудеться фінал конкурсу «Кращий студент Волині2013», що проходить у рамках Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України».

Участь у конкурсі взяли студенти з різних навчальних закладів Волині. Загалом, "подалися" понад 100 молодих людей. Найбільш популярними серед конкурсантів виявилися номінації «Кращий студент-науковець» і «Кращий студент-митець».

10 листопада відбулося засідання журі по номінаціях, яких цьогоріч на Волині шість: «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-журналіст», «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-митець», «Кращий студент-спортсмен», «Кращий студент-програміст». Таким чином, було визначено фіналістів конкурсу, по 3 студенти в кожній номінації. Нагородження переможців відбудеться під час фіналу Волинського етапу конкурсу.

Вхід на фінал є безкоштовним, проте за запрошеннями, які можна знайти у студентських радах вишів і в організаторів конкурсу.

Організатори: ВМГО «Студентська республіка», ВОМГО «Студентська Рада Волині», управління у справах сім’ї та молоді Волинської ОДА.


Автор: Прес-служба Волинської "Студентської республіки"

 
Рейтинг@Mail.ru