НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

В Кіровограді відбулась інавгурація мера27 червня під час святкування Дня молоді в Кіровограді на площі ім. Кірова відбулась інавгурація новообраного Студентського мера Череватенка Романа – студента факультету економіки і менеджменту Кіровоградського національного технічного університету.

«Студентська республіка» – це наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша гра, яка проходить вже дванадцять років поспіль у по всій Україні. Студреспубліка об’єднує найактивніших та найкращих  студентів всієї країни.

Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найцікавіший феномен Студреспубліки – це проекція майбутньої України, події, які відбуваються у Студреспубліці – це події, які потім відбуваються в Україні, але… через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте збуваються обов’язково! Головне – громадяни Студреспубліки отримують неоціненний досвід проведення й участі у передвиборчій кампанії, вони використовують його у реальному житті, для побудови своєї політичної кар’єри, працюючи у державних установах, бізнесі.

Гра на Кіровоградщині відбувається у два етапи: регіональний та міжнародний.

Наш регіональний етап відбувся у с.Карбівка Добровеличківського р-ну Кіровоградської області, де протягом двох днів студенти всіх кіровоградських вишів працювали над створенням власних моделей країни з їх відповідними установами, правилами, грошовими одиницями, брали участь у різних іграх та суб-фестах: «Перша леді», КВН, «Мафія», фото-конкурс, DJ та PJ-парад та ін. Та головне – студенти обирали мера власної студентської країни та депутатів її магістрату, який було утворено з двох блоків «БЕН» та «Крепостной проект повстанцев», до яких увійшли представники усіх вузів.

Організаторами свята стали: ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, за підтримки ТМ «Ласка».

На День незалежності України на учасників чекає наступний етап – подорож до узбережжя Криму на міжнародний фінал унікального мульти-фестивалю, під час якого відбудуться вибори Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

 

 

 

 

  

 

 

 


Автор: Прес-служба КОО НДЛМ

 
Рейтинг@Mail.ru