НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-06-2009 / всі теми /  Рівне

Рівненські студенти долали економічну кризу

Вже традиційно в м.Рівне відбувся регіональний мульти-фестиваль «Студентська республіка-2009» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

Цього року «Студентська республіка-2009» відбувалась 20-21 червня з 10.00 до 22.00 години у розмальованому граффіті "совдепівському" парку біля Палацу дітей та молоді.

Гра супроводжувалась проведенням суб-фестивалів, впродовж яких відбувались змагання між студентами: конкурс краси «Перша леді», турніри з ігор «Мафія», «Квест», «Дебати», «Нічна туса», конкурс флеш-мобів, тренінги, змагання з екстремальних видів спорту та футболу, майстер-класи, творчі лабораторії, фестиваль молодіжних ЗМІ, фестиваль аматорського відео на соціальну тематику, тощо.

У дійстві брали участь команди від Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського державного гуманітарного університету, Міжнародного економіко-гуманітарного університету, Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу та Рівненської філії ВМУРОЛ «Україна».

Студенти створили власну квазі-державу Студреспубліку зі своєю територію, кордонами, валютою. В рамках гри для учасників були створені умови максимально наближені до українських реалій: гравці боролися з кризою в політичному та економічному житті "Студентської республіки". В квазі-державі були свої олігархи, влада, опозиція. Гравці навіть вдалися до фальсифікації грошей (шар), але підробки було вчасно виявлено та вилучено.

Чудово з роллю самозакоханої ґламурної прем’єрки справилася Голова Рівненського осередку НДЛМ Ілона Стельмах, а з роллю, "типу опозиційного" кандидата, який дуже прагне "змін" — молодий і амбітний депутат Студентського парламенту України-2007 Назарій Лебедюк.

Підсумком гри стали вибори студентського магістрату та мера міста, які і будуть представляти Рівненську область на Всеукраїнському мульти-фестивалі «Студентська республіка-2009» у Криму наприкінці серпня.

Звання Студентського мера Рівного виборола Анастасія Синякова, студентка Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу.

Захід відвідали почесні гості з Києва — Голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2009 Павло Вікнянський і Народний депутат України, голова ВМГО "Батьківщина молода" Євген Суслов. Павло подарував переможниці регіонального конкурсу "Перша леді" чарівній брюнетці з університету "Україна" Олені Поліщук великий букет червоних троянд і набор унікальних пам’ятних сувенірів від НДЛМ і Студреспубліки, а Євген — золоту прикрасу.

Організатори рівненської «Студентської республіки–2009» висловлюють величезну подяку всім, хто брав активну участь у мульти-фестивалі.


Автор: Прес-центр Рівненської “Студентської республіки-2009”

 
Рейтинг@Mail.ru