fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
23-03-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

Чернігівські родини і пари навчались жити щасливо

19 березня 2011 року відбувся тренінг «За збереження родини» для молодих родин і пар, які зустрічаються тривалий час. Організатори ЧОО ВМГО "Студентська республіка".

Метою заходу було сприяння збереженню молодих родин та пар які зустрічаються тривалий  час, через організацію і проведення тренінгу з питань взаємовідносин у молодій сім’ї.

За середньою статистикою в Україні розлучається 58% пар. Іншими словами, більше половини одружених пар залишаються нещасними, біля «розбитого кухля кохання».

Поряд з такою «страшною» статистикою ми спостерігаємо малу кількість або, навіть, відсутність дій для вирішення цієї проблеми. Тренінг «За збереження родини» є одним з винятків, коли тематикою є не проектна діяльність громадських організацій, не написання грантів, а першоджерело і найбільша цінність для більшості населення України — сім’я. Сім’я щаслива, здорова і повноцінна.

Тренером був Адріан Буковинський ― президент Всеукраїнського благодійного фонду "Сім`я", відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сім`ї, молоді Київської міської державної адміністрації.

В ході тренінгу учасники вчились відрізняти закоханість від любові, розрізняти мови кохання як свої, так і свого партнера, дізнавались про засади сімейного діалогу і т.д.

Наприклад мов любові є п’ять, за їх допомогою люди проявляють свою любов і сприймають її до себе оцими мовами:

  1. Слова схвалення ― людина проявляє свою любов за допомогою компліментів, схвалень старань і вчинків свого партнера.
  2. Якісний час ― людина проявляє свою любов при проведенні разом часу не просто перед телевізором, а спілкуючись.
  3. Отримання подарунків ― через отримання і дарування подарунків
  4. Акти служіння ― через піклування, допомогу.
  5. Фізичний дотик ― через дотик, обійми, тримання за руки і т.д.

І якщо, наприклад, для дружини проявом любові є якісний час с чоловіком, а він постійно працює, часу не вистачає, і намагається проявляти своє кохання даруючи подарунки, то дружина не відчуватиме тієї прихильності.

Для покращення взаємовідносин важливіше буде відмовитись навіть від дорогих подарунків на користь сумісного проводження якісного часу.

Проблемним є і спосіб спілкування, так сімейний діалог ― це розмови в правді і любові, яка веде до зустрічі осіб, у ній:

  • Важливіше слухати, а не говорити
  • Розуміти, а не оцінювати або засуджувати
  • Ділитися думками, а не сперечатися
  • І насамперед ― вибачати.

Після тренінгу учасники, сповнені любові до своїх половинок, повернулися додому. Будемо сподіватись, що учасники вже не попадуть до «сумної» статистики.

Організатори дякують за підтримку в реалізації проекту: ВАТ "Базис", Мегацентр,  Грандфлора, Сhernigiv-quest.com, відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської Міської ради.




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако