НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
08-02-2009 / всі теми /  Україна

18 лютого розпочинається «Зимова Студреспубліка» в Карпатах!

 

Літо — для активних і амбітних,
зима – для найкращих і розумних!

         18-22 лютого 2009р. у Карпатах, на території спорткомплексу «Тисовець» (сел.Славське, Сколівський р-н, Львівська обл.), відбудеться пілотна «Зимова Студреспубліка» за тематикою: «Шлях від успішного лідера молодіжного середовища до ефективної особистості у житті».

          7 лютого відбулося засідання конкурсної комісії команди організаторів проекту, яка на основі всього масиву отриманих анкет-заявок відібрала учасників «Зимової Студреспубліки», а також резерв (списки див. внизу).

          Кожному, хто подавав анкету-заявку, на електронну пошту одразу була надіслана відповідь від організаторів.

          До аплікантів відповідно до терміну подачі заявок-анкет та участі у любому з фіналів літньої «Студентської республіки» застосовувалася гнучка система знижок.

          Проект є давноочікуваною подією, відбувається в форматі студреспубліканського тренду, проте він є викликом сучасній кризі та відсутності адекватної підтримки живим молодіжним програмам із боку держави (часткове самофінансування заходу). Тому ми збираємо тих, хто здатен чимось пожертвувати, та намагалися відібрати справді найдостойніших.

           Программа проекту передбачає проведення активного оргдіяльнісного семінару (гри) протягом 4-х діб за участю близько 80 осіб.

          Особливості! В процесі гри будуть застосовані ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю.

          Організаторами заходу є ВМГО «Студентська республіка», Народно-демократична ліга молоді, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун) за підтримки Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі. Сприяння надає Міністерство освіти і науки України.

          До зустрічі! І незабутніх вражень!

          За додатковою інформацією звертатися за тел.: 8(063)26-74-490Щерба Олександр, координатор із організаційної частини.

 

Учасники, які пройшли конкурсний відбір

  1. Абдулова Еліна

  2. Бабаджанян Беніамін

  3. Бардіна Тетяна

  4. Бежевець Ольга

  5. Белоусова Регіна

  6. Вринчану Надія

  7. Гізатова Санія

  8. Гончарова Наталія

  9. Грибачов Євген

  10. Гринюк Катерина

  11. Гурський Андрій

  12. Дайнеко Юлія

  13. Данилків Назар

  14. Дідук Сергій

  15. Дятел Ольга

  16. Єгорова Катерина

  17. Єкімов Станіслав

  18. Єреміца Галина

  19. Калашник Яна

  20. Кальчу Олександра

  21. Карчевська Олена

  22. Келемен Катерина

  23. Козак Наталія

  24. Колобохова Олена

  25. Коробко Вікторія В

  26. Коротченко Єлизавета

  27. Кравченко Сергій

  28. Краснобріжий Павло

  29. Краснов Валерій

  30. Курна Ольга

  31. Куцан Василь

  32. Кучер Володимир

  33. Лепеха Наталія

  34. Літава Ксенія

  35. Лобань Юлія

  36. Луференко Максим

  37. Мартиросян Марія

  38. Мацегора Оксана

  39. Михайленко Анна

  40. Москаленко Олексій

  41. Наливайко Дар’я

  42. Новацька Ірина

  43. Обинякова Юлія

  44. Островська Юлія

  45. Переварюха Оксана

  46. Петренко Наталія

  47. Писаренко Ірина

  48. Полатайко Микита

  49. Поливаний Олексій

  50. Поліщук Віталій

  51. Полякова Ольга

  52. Пономар Олексій

  53. Приступа Богдан

  54. Прохода Тетяна

  55. Реброва Сніжана

  56. Рубан Сергій

  57. Саприко Анна

  58. Скоблецька Ганна

  59. Скок Роман

  60. Сороченко Катерина

  61. Тітова Юлія

  62. Тіщенко Ірина

  63. Усачова Ольга

  64. Федів Юлія

  65. Федосова Ганна

  66. Фесюн Поліна

  67. Хоменко Оксана

  68. Худко Вікторія

  69. Шимаріна Анастасія

  70. Яковлєв Костянтин

Апліканти, занесені у резерв учасників (згідно рейтингу)

  1. Лузан Андрій

  2. Хасанов Руслан

  3. Гринда Юрій

  4. Гущіна Вікторія

  5. Дмитришин Юлія

  6. Дорошенко Ірина

  7. Дорошенко Катерина

  8. Козицька Христина

  9. Прищепа Євгенія

  10. Перелі Олександр

  11. Стоцька Анна

  12. Лук’янченко Вікторія

  13. Бречко Ольга

  14. Жук Вікторія

  15. Кравченко Катерина

  16. Козак Роман

  17. Маношичева Марія

  18. Науменко Назар

  19. Неселевська Аліна

  20. Рязанова Катерина

  21. Соколов Олексій

  22. Студілко Максим

  23. Харламова Наталія

  24. Чумадіна Любов






Автор: Команда організаторів

 
Рейтинг@Mail.ru