НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-11-2017 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Трушний андер на SBR Party!

DSC_0573У Києві, на Подолі пройшла андеграундна туса ІІ турнір Studrespublika Battle Rap, де хіп-хоп-виконав(и)ці та поети заряджали соціальним репом, гострими панчами і рифмами! ‘SBR party’ об’єднала поетичний андеграунд, їдкий соціальний хіп-хоп і реперів-батловиків.

28 жовтня 2017р. під час Studrespublika Battle Rap Party у культовому пабі «Бодега» батлилися виконав(и)ці з Києва та Дніпра, все це було приправлено соціальною поезією, а енергію роздавали столичні хіп-хопери. Про всі новини та приколи SBR II – далі...

DSC_0499Захід розпочався з виступу українського поета, культуролога Євгенії Більченко, яка представила підбірку своїх гостросоціальних віршів, про людські відносини, життя, смерть і мир.

Після філософсько-соціальної поетики народ розважали гурти: «У.М. [Север и ГориниЧ ЗМІЙ]» і FTOR — футуристичні колективи, ядром творчості яких є роздуми про майбутнє, технології, зв’язок із позаземними цивілізаціями.

Далі розпочався центральний захід – ІІ турнір із Studrespublika Battle Rap, де МС змагались у таланті рифмувати, читати та деконструювати образ супротивника. Панчі та їдкі гостроти летіли один за одним немов із кулемета. Справжній словесний поєдинок, що складався з двох раундів а капела, а останній — під 140 BPM.

Отже, першими рубалася пара: Mon-T-Mor VS SkyBeat. MonT-Mor – молодий и перспективний МС, переможець Studrespublika Kyiv Music Live Awards-2017. SkyBeat – досвідчений і впевнений столичний репер, учасник фіналу Studrespublika Music Live Awards-2017.

Другою парою, що батлилася, була: СамиRa VS Kozlov K. СамиRa – талановита МС із Дніпра, що кинула виклик столичному андеру. Kozlov K. — київський виконавець, поет, учасник багатьох поетичних слемів і батлів.

 

Між батлами народ запалював новий музичний колектив «8 бит». Хочемо подякувати нашим суддям: Sight MC, Євгенії Більченко, Таріку Незалежку, які професійно та критично оцінили наших батлерів, визначивши переможців. Кого? Дізнаєтесь пізніше! Чекайте на класні відоси!

Андеграундна тусовка завершилась під ритми фіналістів Studrespublika Music Live Awards-2017 True Flava feat. Вася Дан.

Круто відірвались! До біса попсу, фак мейнстрим!

Дякуємо всім, хто долучився до підготовки та проведення. Готуємося до SBR III. А поки – невеличкий подгончик: відео з качовим виступом True Flava.

Про SBR I читайте і дивіться відос тут


Автор: Артем Ніколенко

 
Рейтинг@Mail.ru